600395-2026 - Ergebnis
Tschechien – Personenkraftwagen – Operativní leasing osobních vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOperativní leasing osobních vozidel
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je operativní leasing nových osobních motorových vozidel. Podrobná specifikace (vč. technické specifikace) požadovaných vozidel a služeb v rámci operativního leasingu je vymezena v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Na plnění předmětu veřejné zakázky uzavře zadavatel rámcovou dohodu s jedním vybraným dodavatelem, a to na dobu 24 měsíců. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci včetně příloh.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPS_operativní leasing