See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do realizacji programów lekowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do realizacji programów lekowych 1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określają dokładnie Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/172 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 195922-2026
Interne Kennung: TZ.383.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 8
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/8 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/8 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. ścisłą zależność zakresu zakupu od liczby i rodzaju schorzeń pacjentów, a tym samym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. możliwość zakupu większej liczby niektórych pozycji leków przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji w granicach do 30% (dla poszczególnych pozycji asortymentowych), pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/9 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/9 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/10 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/10 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 11
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/11 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/11 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 11
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie Nr 17
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/17 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/17 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 17
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie Nr 34
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/34 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/34 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 34
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie Nr 45
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/45 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/45 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 45
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie Nr 53
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/53 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/53 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 53
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie Nr 63
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/63 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/63 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 63
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie Nr 73
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/73 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/73 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 73
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie Nr 83
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/83 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/83 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 83
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie Nr 101
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/101 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/101 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 101
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie Nr 108
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/108 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/108 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie Nr 109
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/109 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/109 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 109
Los: LOT-0119
Titel: Zadanie Nr 119
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/119 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/119 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 119
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie Nr 120
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/120 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/120 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 120
Los: LOT-0135
Titel: Zadanie Nr 135
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/135 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/135 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 135
Los: LOT-0148
Titel: Zadanie Nr 148
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/148 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/148 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 148
Los: LOT-0157
Titel: Zadanie Nr 157
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/157 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/157 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 157
Los: LOT-0158
Titel: Zadanie Nr 158
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/158 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/158 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 158
Los: LOT-0159
Titel: Zadanie Nr 159
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/159 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/159 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 159
Los: LOT-0167
Titel: Zadanie Nr 167
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/167 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/167 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 167
Los: LOT-0170
Titel: Zadanie Nr 170
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa dokładnie Załącznik od Nr 2/170 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/170 do SWZ ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 170