See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja integriranog prometno informacijskog sustava
Beschreibung: Usluga održavanja integriranog prometno informacijskog sustava.
Interne Kennung: D-2025-508
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Održavanje aplikacije glavne baze podataka i DATEX II komunikacijskog sučelja
Beschreibung: Održavanje aplikacije glavne baze podataka i DATEX II komunikacijskog sučelja.
Interne Kennung: D-2025-508-3