600443-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – ZŠ U Krčského lesa 1320, Praha 4 – nástavba objektu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ U Krčského lesa 1320, Praha 4 – nástavba objektu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rozšíření kapacity ZŠ U Krčského lesa 1320, Praha 4 o 6 kmenových tříd a 2 třídy odborné, a to přístavbou a nástavbou objektu A2. Přístavba na západní straně má 2 nadzemní podlaží, přístavba na východní straně má 2 nadzemní podlaží a 1 podzemní podlaží. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace, zejména v Projektové dokumentaci (Příloha č. 1 zadávací dokumentace) a v závazném návrhu smlouvy o dílo (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMCP4-ZSK