600446-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych. Zamówienie zostało podzielone na 5 części: Część 1 SWZ – Odczynniki do sekwencjonowania NGS z wykorzystaniem urządzenia NextSeq Część 2 SWZ – Odczynniki do przygotowania bibliotek DNA Część 3 SWZ – Odczynniki do oceny ilości kopii eksonów w wybranych genach Część 4 SWZ – Diagnostyka zmian somatycznych techniką real-time PCR Część 5 SWZ – Akcesoria zużywalne
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-92/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Odczynniki do sekwencjonowania NGS z wykorzystaniem urządzenia NextSeq
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych. Część 1 – Odczynniki do sekwencjonowania NGS z wykorzystaniem urządzenia NextSeq
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-92/26 Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Odczynniki do przygotowania bibliotek DNA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych. Część 2 – Odczynniki do przygotowania bibliotek DNA
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-92/26 Część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Odczynniki do oceny ilości kopii eksonów w wybranych genach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych. Część 3 – Odczynniki do oceny ilości kopii eksonów w wybranych genach
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-92/26 Część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Diagnostyka zmian somatycznych techniką real-time PCR
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych. Część 4 – Diagnostyka zmian somatycznych techniką real-time PCR
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-92/26 Część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Akcesoria zużywalne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników do sekwencjonowania następnej generacji z wykorzystaniem sekwenatora NextSeq 1000, przygotowania bibliotek DNA i RNA, oceny ilości kopii i genów, diagnostyki zmian somatycznych techniką real-time PCR oraz dostawa akcesoriów zużywalnych. Część 5 – Akcesoria zużywalne
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-92/26 Część 5