2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA - MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRSIE BADAŃ ZLECONYCH NA LATA 2027-2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: USŁUGA - MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRSIE BADAŃ ZLECONYCH NA LATA 2027-2028 wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: MED/211/KO/2026 - USŁUGA - MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRSIE BADAŃ ZLECONYCH NA LATA 2027-2028.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA - MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRSIE BADAŃ ZLECONYCH NA LATA 2027-2028
Interne Kennung: MED/211/KO/2026 - USŁUGA - MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRSIE BADAŃ ZLECONYCH NA LATA 2027-2028
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający może udzielać zamówień opcjonalnych do wysokości nie przekraczającej, określonej w Projektowanych postanowieniach umowy w sytuacjach spowodowanych wystąpieniem dodatkowych potrzeb i przy zapewnieniu odpowiednich środków finansowych. W przypadku nie udzielenia zamówień opcjonalnych lub udzielenia ich w wysokości mniejszej, niż maksymalna Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co Wykonawca niniejszym akceptuje poprzez złożenie oferty i zawarcie umowy w sprawie zamówienia.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: