2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke begeleiding - Gemeente Duiven, Gemeente Westervoort & Gemeente Zevenaar
Beschreibung: Een Europese aanbesteding van maatschappelijke begeleiding voor Gemeente Duiven, Gemeente Westervoort & Gemeente Zevenaar. Gemeenten wensen een raamovereenkomst te sluiten met één aanbieder. In de aanbestedingsstukken vindt u meer over wat we willen bereiken en waarom, en wat we hierbij belangrijk vinden. En u leest hoe we precies te werk gaan en wat de spelregels zijn. Maximale waarde van € 2.736.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 530670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen, 85312320 Beratungsdienste, 85312400 Nicht in Heimen erbrachte Fürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Een Europese aanbesteding van maatschappelijke begeleiding voor Gemeente Duiven, Gemeente Westervoort & Gemeente Zevenaar. Gemeenten wensen een raamovereenkomst te sluiten met één aanbieder. In de aanbestedingsstukken vindt u meer over wat we willen bereiken en waarom, en wat we hierbij belangrijk vinden. En u leest hoe we precies te werk gaan en wat de spelregels zijn.
Interne Kennung: 1