600458-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa 3 serwerów rack
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 3 serwerów rack
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3 serwerów rack, z gwarancją na okres 36 m-cy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne w zakresie wskazanym w pkt. 12 tabeli w opisie przedmiotu zamówienia. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Termin realizacji zamówienia: dostawa serwerów - w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy oraz zapewnienie gwarancji (i rękojmi) na okres 36 miesięcy od dnia podpisania Protokołu odbioru.
Interne KennungPN-30/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy pzp (tzw. procedura odwrócona) najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 3 serwerów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3 serwerów rack, z gwarancją na okres 36 m-cy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne w zakresie wskazanym w pkt. 12 tabeli w OPZ. Wymogi równoważności opisano w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia).