600458-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauarbeiten – Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide siltumtīklu izbūvei līdz 2DN200 (ieskaitot)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide siltumtīklu izbūvei līdz 2DN200 (ieskaitot)
Beschreibung: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide siltumtīklu izbūvei līdz 2DN200 (ieskaitot)
Interne Kennung: RS2026/007/SK
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000