See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Patenterede kits og reagenser fra Olink - direkte tildeling
Beschreibung: Rammeaftale, primært til CMBR, om indkøb af kits og reagenser fra virksomheden Olink. Reagenserne er patenterede, så der er tale om en ene-leverandørsituation. Rammeaftalen kan kun anvendes til køb af reagenser, der er patenterede på bestillingsstidspunktet.
Interne Kennung: 043-1866/25-7000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0000