See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników laboratoryjnych, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 419783-2026
Interne Kennung: DZP.281.40A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa odczynników do izolacji DNA/RNA
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 5. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 20% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 umowy. 6. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 100% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo-cenowym w zamówieniu podstawowym. 7. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 8. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa odczynników diagnostycznych do oznaczeń molekularnych w zakresie Wirusologii (II)
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Szybkie testy diagnostyczne (II)
Interne Kennung: Część 6