600475-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów medycznych (sprzętu jednorazowego użytku) na potrzeby Szpitala Głogowskiego sp. z o.o. – powtórka.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów medycznych (sprzętu jednorazowego użytku) na potrzeby Szpitala Głogowskiego sp. z o.o. – powtórka.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Apteki szpitalnej z przeznaczeniem na oddziały szpitalne. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 23 pakiety. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w pakietach nr 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 19, 20, 22 musi być złożona na wszystkie pozycje w pakiecie. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w różnych opakowaniach jednostkowych pod warunkiem, że ostateczna ilość będzie tożsama z podaną przez zamawiającego w Formularzu specyfikacji ilościowo - asortymentowej, Jeżeli ogólna ilość sztuk nie jest podzielna przez wielkość opakowania Zamawiający dopuszcza wycenę produktów uwzględniając przeliczenia ilości z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, po przeliczeniu zgodnie z zasadami matematycznymi. 5. Zamawiający w postępowaniu dopuszcza składanie ofert częściowych tj. na dowolnie wybrane pakiety. 6. Wykonawca, po uzyskaniu informacji o wyniku postępowania i przed zawarciem umowy, zobowiązuje się przesłać drogą elektroniczną plik załącznika nr 1 w formacie OFE kompatybilnym z modułem aptecznym oprogramowania Zamawiającego. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości produktów. 8. W trakcie realizacji umowy zamawiający może dokonywać przesunięć ilościowych między poszczególnymi pozycjami asortymentu w granicach wartości zawartej umowy w odniesieniu do każdego pakietu. 9. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagane prawem warunki dopuszczające je do stosowania. Musi posiadać dokumenty dopuszczające je do stosowania w placówkach służby zdrowia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy, tj. deklarację zgodności z wymaganiami zasadniczymi CE i, o ile jest to wymagane odrębnymi przepisami – certyfikat jednostki notyfikowanej, która brała udział w ocenie wyrobu medycznego, określonych w ustawie o wyrobach medycznych - jeśli nie dotyczy, należy złożyć wraz z ofertą stosowne oświadczenie. 10. Wykonawca zapewnia ważność dokumentów dopuszczających dostarczane wyroby do obrotu i stosowania przez okres trwania umowy. 11. Wymagany termin przydatności do użycia przedmiotu zamówienia - co najmniej 12 miesięcy od daty dostawy. 12. Wymaga się, by każdy pojedynczy egzemplarz oferowanego asortymentu był zaopatrzony w etykietę handlową sporządzoną w języku polskim, w taką samą etykietę winny być zaopatrzone opakowania zbiorcze. Ponadto etykieta handlowa powinna zawierać co najmniej poniższe informacje:  rodzaj i nazwę wyrobu  ilość szt. w opakowaniu  nazwę producenta  numer kodu, rozmiar  numer serii  datę ważności 13. Oferowany asortyment musi spełniać wymogi zamawiającego podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz w pełni spełniać wymagania funkcjonalne właściwe dla tych wyrobów zgodnie z ich przeznaczeniem. 14. Obowiązkiem Wykonawcy jest zabezpieczenie płynności zaopatrzenia asortymentu objętego umową na cały okres obowiązywania umowy. 15. Zamówienia składane będą elektronicznie, w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. 16. Wybrany wykonawca zobowiązuje się w ramach przyszłego świadczenia umownego na własne ryzyko do dostawy przedmiotu zamówienia do siedziby zamawiającego tj. Apteka szpitalna. Dostawa zamówionego towaru odbywać się będzie w oparciu o zamówienie złożone przez upoważnionego przedstawiciela zamawiającego, w terminie maksymalnie 2 dni roboczych. 17. W celu potwierdzenia wymagań jakościowych w odniesieniu do oferowanego przedmiotu zamówienia, wykonawca dołączy do oferty materiały informacyjne: aktualne katalogi, foldery, ulotki itp. Na załączonych materiałach informacyjnych należy wyraźnie zaznaczyć nr pakietu oraz numer pozycji pakietu. 18. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33 14 00 00-3 materiały medyczne 19. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 20. Zamawiający nie przewiduje: 19.1. zamówień uzupełniających, 19.2. umowy ramowej, 19.3. wykorzystania aukcji elektronicznej, 19.4. ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. 19.5. udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia 20. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji w przypadku zamówień uzupełniających. Szczegółowy zakres i warunki wykonania zamówienia określa: Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ,
Interne KennungZP/31/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 pozycja nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Apteki szpitalnej z przeznaczeniem na oddziały szpitalne. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej).
Menge73
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 1 pozycja nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 1 pozycja nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 1 pozycja nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 1 pozycja nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 2
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 3 pozycja nr 1
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 3 pozycja nr 2
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 3 pozycja nr 3
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 4
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 5
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 6
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 7
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 8
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 9
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 10
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 11 pozycja nr 1
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 11 pozycja nr 2
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 11 pozycja nr 3
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 12
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 13
LosLOT-0042
TitelPakiet nr 14 pozycja nr 1
LosLOT-0043
TitelPakiet nr 14 pozycja nr 2
LosLOT-0044
TitelPakiet nr 14 pozycja nr 3
LosLOT-0045
TitelPakiet nr 14 pozycja nr 4
LosLOT-0046
TitelPakiet nr 14 pozycja nr 5
LosLOT-0047
TitelPakiet nr 14 pozycja nr 6
LosLOT-0048
TitelPakiet nr 15 pozycja nr 1
LosLOT-0049
TitelPakiet nr 15 pozycja nr 2
LosLOT-0050
TitelPakiet nr 15 pozycja nr 3
LosLOT-0051
TitelPakiet nr 16 pozycja nr 1
LosLOT-0052
TitelPakiet nr 16 pozycja nr 2
LosLOT-0053
TitelPakiet nr 16 pozycja nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych – sprzętu jednorazowego użytku dla potrzeb Apteki szpitalnej z przeznaczeniem na oddziały szpitalne. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 23 pakiety. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w pakietach nr 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 19, 20, 22 musi być złożona na wszystkie pozycje w pakiecie. Zamawiający zezwala na składanie ofert na wybrane pozycje w ramach Pakietów nr 1, 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w różnych opakowaniach jednostkowych pod warunkiem, że ostateczna ilość będzie tożsama z podaną przez zamawiającego w Formularzu specyfikacji ilościowo - asortymentowej, Jeżeli ogólna ilość sztuk nie jest podzielna przez wielkość opakowania Zamawiający dopuszcza wycenę produktów uwzględniając przeliczenia ilości z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, po przeliczeniu zgodnie z zasadami matematycznymi.
LosLOT-0054
TitelPakiet nr 17
LosLOT-0055
TitelPakiet nr 18 pozycja nr 1
LosLOT-0056
TitelPakiet nr 18 pozycja nr 2
LosLOT-0057
TitelPakiet nr 18 pozycja nr 3
LosLOT-0058
TitelPakiet nr 19
LosLOT-0059
TitelPakiet nr 20
LosLOT-0060
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 1
LosLOT-0061
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 2
LosLOT-0062
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 3
LosLOT-0063
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 4
LosLOT-0064
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 5
LosLOT-0065
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 6
LosLOT-0066
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 7
LosLOT-0067
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 8
LosLOT-0068
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 9
LosLOT-0069
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 10
LosLOT-0070
TitelPakiet nr 21 pozycja nr 11
LosLOT-0071
TitelPakiet nr 22
LosLOT-0072
TitelPakiet nr 23 pozycja nr 1
LosLOT-0073
TitelPakiet nr 23 pozycja nr 2
LosLOT-0074
TitelPakiet nr 24
LosLOT-0075
TitelPakiet nr 25
LosLOT-0076
TitelPakiet nr 26
LosLOT-0077
TitelPakiet nr 27
LosLOT-0078
TitelPakiet nr 28
LosLOT-0079
TitelPakiet nr 29
LosLOT-0080
TitelPakiet nr 30 pozycja nr 1
LosLOT-0081
TitelPakiet nr 30 pozycja nr 2
LosLOT-0082
TitelPakiet nr 30 pozycja nr 3
LosLOT-0083
TitelPakiet nr 31
LosLOT-0084
TitelPakiet nr 32 pozycja nr 1
LosLOT-0085
TitelPakiet nr 32 pozycja nr 2
LosLOT-0086
TitelPakiet nr 32 pozycja nr 3
LosLOT-0087
TitelPakiet nr 32 pozycja nr 4
LosLOT-0088
TitelPakiet nr 32 pozycja nr 5
LosLOT-0089
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 1
LosLOT-0090
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 2
LosLOT-0091
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 3
LosLOT-0092
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 4
LosLOT-0093
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 5
LosLOT-0094
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 6
LosLOT-0095
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 7
LosLOT-0096
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 8
LosLOT-0097
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 9
LosLOT-0098
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 10
LosLOT-0099
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 11
LosLOT-0100
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 12
LosLOT-0101
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 13
LosLOT-0102
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 14
LosLOT-0103
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 15
LosLOT-0104
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 16
LosLOT-0105
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 17
LosLOT-0106
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 18
LosLOT-0107
TitelPakiet nr 33 pozycja nr 19
LosLOT-0108
TitelPakiet nr 34
LosLOT-0109
TitelPakiet nr 35