See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa uniwersalnej mieszaniny reakcyjnej do przeprowadzenia reakcji real-time PCR "BC"
Beschreibung: Dostawa uniwersalnej mieszaniny reakcyjnej do przeprowadzenia reakcji real-time PCR "BC"
Vorherige Bekanntmachung: 539287-2025
Interne Kennung: AD-O.272.17.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia objętego umową może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb o 25% całego zamówienia. DOSTAWCA nie może z tego tytułu rościć żadnych pretensji. W przypadku obniżenia ilości przedmiotu zamówienia, całkowita wartość umowy ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.