600489-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 32 niepodzielne pakiety, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Interne Kennung07/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens5. Zamawiający zastosował „PROCEDURĘ PRZYSPIESZONĄ”, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy, tj. zachodzi pilna potrzeb udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. UZASADNIENIE: Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości dostaw produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych, niezbędnych do bieżącej realizacji świadczeń zdrowotnych oraz zabezpieczenia potrzeb pacjentów. Przewidywane zapotrzebowanie wskazują na konieczność zapewnienia dostaw w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości zaopatrzenia. Przeprowadzenie postępowania z zachowaniem podstawowego terminu składania ofert mogłoby skutkować przesunięciem w czasie zawarcia umów oraz rozpoczęcia realizacji dostaw, a w konsekwencji powstaniem ryzyka wystąpienia niedoborów produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Charakter przedmiotu zamówienia, pozwala jednocześnie na przygotowanie i złożenie ofert przez potencjalnych wykonawców w skróconym terminie. Skrócenie terminu nie będzie zatem stanowiło nieuzasadnionego ograniczenia konkurencji ani utrudnienia wykonawcom dostępu do postępowania. Zastosowanie skróconego terminu składania ofert jest niezbędne dla sprawnego przeprowadzenia postępowania i terminowego zawarcia umowy, a tym samym dla ograniczenia ryzyka przerw w dostawach. Okoliczności te uzasadniają przyjęcie, że w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest obiektywnie uzasadnione.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Leki iniekcyjne, doustne i inne
BeschreibungPakiet nr 1 - Leki iniekcyjne, doustne i inne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Leki kardiologiczne i inne
BeschreibungPakiet nr 2 - Leki kardiologiczne i inne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 2 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Antybiotyki i inne leki
BeschreibungPakiet nr 3 - Antybiotyki i inne leki, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 3 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Insuliny i inne produkty lecznicze
BeschreibungPakiet nr 4 - Insuliny i inne produkty lecznicze, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 4 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Immunoglobuliny niespecyficzne 10%
BeschreibungPakiet nr 5 - Immunoglobuliny niespecyficzne 10%, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 5 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Anestetyki wziewne, preparaty żywieniowe
BeschreibungPakiet nr 6 - Anestetyki wziewne, preparaty żywieniowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 6 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Preparaty przeciwkrwotoczne
BeschreibungPakiet nr 7 - Preparaty przeciwkrwotoczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 7 - 07/2026
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Immunoglobuliny specyficzne
BeschreibungPakiet nr 8 - Immunoglobuliny specyficzne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 8 - 07/2026
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 - Leki iniekcyjne, doustne i inne cz.II
BeschreibungPakiet nr 9 - Leki iniekcyjne, doustne i inne cz.II, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 9 - 07/2026
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 - Systemy terapeutyczne
BeschreibungPakiet nr 10 - Systemy terapeutyczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 10 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33641200 Andere Gynäkologika
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 - Immunoglobuliny specyficzne oraz preparaty przeciwkrwotoczne
BeschreibungPakiet nr 11 - Immunoglobuliny specyficzne oraz preparaty przeciwkrwotoczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 11 - 07/2026
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 - Immunoglobuliny specyficzne anty D
BeschreibungPakiet nr 12 - Immunoglobuliny specyficzne anty D, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 12 - 07/2026
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 - Płyny infuzyjne
BeschreibungPakiet nr 13 - Płyny infuzyjne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 13 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 - Płyny do irygacji
BeschreibungPakiet nr 14 - Płyny do irygacji, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 14 - 07/2026
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 - Preparaty do żywienia pozajelitowego
BeschreibungPakiet nr 15 - Preparaty do żywienia pozajelitowego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 15 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 - Preparaty do żywienia dojelitowego i przyrządy do podaży diet
BeschreibungPakiet nr 16 - Preparaty do żywienia dojelitowego i przyrządy do podaży diet, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 16 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 - Płyny i sprzęt jednorazowy do terapii nerkozastępczej
BeschreibungPakiet nr 17 - Płyny i sprzęt jednorazowy do terapii nerkozastępczej, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 17 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18 - Materiały opatrunkowe – opaski, plastry, opatrunki jałowe
BeschreibungPakiet nr 18 - Materiały opatrunkowe – opaski, plastry, opatrunki jałowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 18 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19 - Materiały opatrunkowe – wyroby gazowe jałowe, środki higieniczne i inne
BeschreibungPakiet nr 19 - Materiały opatrunkowe – wyroby gazowe jałowe, środki higieniczne i inne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 19 - 07/2026
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20 - Opatrunki specjalistyczne
BeschreibungPakiet nr 20 - Opatrunki specjalistyczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 20 - 07/2026
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21 - Zestaw do artroskopii stawu kolanowego i wkłucia centralnego
BeschreibungPakiet nr 21 - Zestaw do artroskopii stawu kolanowego i wkłucia centralnego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 21 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22 - Zestaw do porodu fizjologicznego jednorazowego użytku
BeschreibungPakiet nr 22 - Zestaw do porodu fizjologicznego jednorazowego użytku, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 22 - 07/2026
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23 - Zestaw urologiczny
BeschreibungPakiet nr 23 - Zestaw urologiczny, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 23 - 07/2026
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych I
BeschreibungPakiet nr 24 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych I, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 24 - 07/2026
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych II
BeschreibungPakiet nr 25 - Zestawy operacyjne i materiały medyczne do zabiegów operacyjnych II, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 25 - 07/2026
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26 - Zestawy zabiegowe
BeschreibungPakiet nr 26 - Zestawy zabiegowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 26 - 07/2026
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27 - Zabezpieczenia foliowe specjalistycze-bakteriobójcze
BeschreibungPakiet nr 27 - Zabezpieczenia foliowe specjalistycze-bakteriobójcze, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 27 - 07/2026
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28 - Opatrunki zabezpieczające wkłucia
BeschreibungPakiet nr 28 - Opatrunki zabezpieczające wkłucia, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 28 - 07/2026
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. I
BeschreibungPakiet nr 29 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. I, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 29 - 07/2026
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30 - Preparaty recepturowe i galenowe
BeschreibungPakiet nr 30 - Preparaty recepturowe i galenowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 30 - 07/2026
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. II
BeschreibungPakiet nr 31 - Preparaty do dezynfekcji skóry cz. II, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 31 - 07/2026
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32 - Płyny do bezpiecznego użytkowania cewników moczowych oraz dezynfekcji błon śluzowych
BeschreibungPakiet nr 32 - Płyny do bezpiecznego użytkowania cewników moczowych oraz dezynfekcji błon śluzowych, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 32 - 07/2026