2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenwerkingsovereenkomst SIKB 2027-2030
Beschreibung: Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (Rijkswaterstaat) is voornemens een samenwerkingsovereenkomst te sluiten met de Stichting Infrastructuur Kwaliteitsborging Bodembeheer (SIKB) voor de periode 2027-2030. De overeenkomst betreft het beheer, onderhoud, de actualisatie en de doorontwikkeling van kwaliteitsinstrumenten, beoordelingsrichtlijnen (BRL's), protocollen, gegevensstandaarden en de daarmee samenhangende beheer-, consultatie- en besluitvormingsprocessen binnen het Nederlandse bodem- en waterdomein. De samenwerking heeft betrekking op de samenwerkingsgebieden Informatiebeheer Bodem, Water, Expertisenetwerk Bodem en Ondergrond en Bodembescherming. Boven de Europese aanbestedingsdrempel voor diensten (€ 140.000).
Interne Kennung: 31219507
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung, 90713000 Beratung in Umweltfragen, 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31219507
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73200000 Servicios de consultoría en investigación y desarrollo
Clasificación adicional (cpv): 71313000 Servicios de consultoría en ingeniería ambiental, 90713000 Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales, 90733700 Servicios de seguimiento o control de la contaminación de aguas subterráneas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1