See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Õpilaspiletite tellimise, tootmise, isikustamise, väljastamise ja haldamise teenus
Beschreibung: Hanke eesmärk on hankida hanke alusdokumentides nimetatud Tallinna munitsipaalkoolidele õpilaspiletite ja vajadusel personalikaartide tellimise, tootmise, isikustamise, koolile üleandmise ja haldamise teenus koos teenuse kasutamiseks vajaliku halduskeskkonna ning seotud andmevahetuse ja kasutusvõimalustega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313506-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30162000 Chipkarten
5. Los
Los: LOT-0000