600539-2025 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung – Dostawa materiałów opatrunkowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów opatrunkowych
BeschreibungDostawa materiałów opatrunkowych - 21 części: 1 - Opatrunek chłonny, pasta 2 - Proszek hemostatyczny, aplikator 3 - Opatrunek 4 - Pompa do terapii podciśnieniowej, zestaw opatrunków 5 - Opatrunek stabilizujący z chlorheksydyną 6 - Opatrunki do nosa i ucha 7 - Opatrunek z podkładką hemostatyczną 8 - Opatrunek hemostatyczny 9 - Opatrunek specjalistyczny 10 - Opatrunek specjalistyczny 11 - Opatrunek wysokochłonny 12 - Gąbka hemostatyczna 13 - Kompresy neurochirurgiczne 14 - Kompresy chłonne 15 - Spray do usuwania plastrów 16 - Opatrunek 17 - Materiały opatrunkowe 18 - Opatrunek 19 - Materiały opatrunkowe 20 - Materiały opatrunkowe 21 - Materiały opatrunkowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 ustawy pzp Skrócony termin składania ofert ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia publicznego tj. nieprzewidzianym zwiększeniem zapotrzebowania na asortyment we wskazanym postępowaniu. Jest to niezbędne do zachowania ciągłości działania szpitala i zagwarantowania pacjentom opieki medycznej na właściwym poziomie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Opatrunek chłonny, pasta
Beschreibung1. Opatrunek chłonny 2. Opatrunek chłonny 3. Opatrunek chłonny 4. Opatrunek chłonny 5. Opatrunek chłonny 6. Opatrunek chłonny 7. Pasta z alginianem srebra Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.1
LosLOT-0002
Titel2. Proszek hemostatyczny, aplikator
Beschreibung1. Proszek hemostatyczny 2. Proszek hemostatyczny 3. Aplikator Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.2
LosLOT-0003
Titel3. Opatrunek
Beschreibung1. Opatrunek piankowy 2. Opatrunek piankowy 3. Opatrunek piankowy 4. Opatrunek piankowy 5. Opatrunek piankowy 6. Opatrunek piankowy 7. Opatrunek piankowy 8. Opatrunek piankowy 9. Opatrunek piankowy 10. Opatrunek specjalistyczny 11. Opatrunek specjalistyczny 12. Opatrunek specjalistyczny 13. Opatrunek specjalistyczny 14. Opatrunek specjalistyczny 15. Opatrunek specjalistyczny ze srebrem 16. Opatrunek hydrokoloidowy 17. Opatrunek hydrokoloidowy 18. Opatrunek hydrokoloidowy 19. Opatrunek hydrokoloidowy 20. Opatrunek hydrokoloidowy cienki 21. Opatrunek hydrokoloidowy cienki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.3
LosLOT-0004
Titel4. Pompa do terapii podciśnieniowej, zestaw opatrunków
Beschreibung1. Pompa do terapii podciśnieniowej 2. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej 3. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej 4. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej 5. Zestaw opatrunków do terapii podciśnieniowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.4
LosLOT-0005
Titel5. Opatrunek stabilizujący z chlorheksydyną
Beschreibung1. Opatrunek stabilizujący z chlorheksydyną Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.5
LosLOT-0006
Titel6. Opatrunki do nosa i ucha
Beschreibung1. Zewnętrzne stabilizatory nosa, termoplastyczne (trapezowe) 2. Zewnętrzne stabilizatory nosa, termoplastyczne (trapezowe) 3. Zewnętrzne stabilizatory nosa, termoplastyczne (trapezowe) 4. Tampony nosowe proste, z drenem 5. Tampony nosowe proste, z drenem 6. Tampony nosowe anatomiczne, z drenem 7. Tampony nosowe do zatok 8. Tampony nosowe do zatok 9. Tampon rynologiczny 10. Tampon do ucha Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.6
LosLOT-0007
Titel7. Opatrunek z podkładką hemostatyczną
Beschreibung1. Opatrunek z podkładką hemostatyczną 2. Opatrunek z podkładką hemostatyczną 3. Opatrunek z podkładką hemostatyczną Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.7
LosLOT-0008
Titel8. Opatrunek hemostatyczny
Beschreibung1. opatrunek hemostatyczny 2. opatrunek hemostatyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.8
LosLOT-0009
Titel9. Opatrunek specjalistyczny
Beschreibung1. opatrunek specjalistyczny 2. opatrunek specjalistyczny 3. opatrunek specjalistyczny 4. opatrunek specjalistyczny 5. opatrunek specjalistyczny 6. opatrunek specjalistyczny 7. opatrunek specjalistyczny 8. opatrunek specjalistyczny 9. opatrunek specjalistyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.9
LosLOT-0010
Titel10. Opatrunek specjalistyczny
Beschreibung1. opatrunek specjalistyczny 2. opatrunek specjalistyczny 3. opatrunek specjalistyczny 4. opatrunek specjalistyczny 5. opatrunek specjalistyczny 6. opatrunek specjalistyczny 7. opatrunek specjalistyczny 8. opatrunek specjalistyczny 9. opatrunek specjalistyczny 10. opatrunek specjalistyczny 11. opatrunek specjalistyczny 12. opatrunek specjalistyczny 13. opatrunek specjalistyczny 14. opatrunek specjalistyczny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.10
LosLOT-0011
Titel11. Opatrunek wysokochłonny
Beschreibung1. Opatrunek wysokochłonny 2. Opatrunek wysokochłonny 3. Opatrunek wysokochłonny 4. Opatrunek wysokochłonny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.11
LosLOT-0012
Titel12. Gąbka hemostatyczna
Beschreibung1. Gąbka hemostatyczna 2. Gąbka hemostatyczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.12
LosLOT-0013
Titel13. Kompresy neurochirurgiczne
Beschreibung1. Kompresy neurochirurgiczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.13
LosLOT-0014
Titel14. Kompresy chłonne
Beschreibung1. Kompresy chłonne 2. Kompresy chłonne 3. Kompresy chłonne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.14
LosLOT-0015
Titel15. Spray do usuwania plastrów
Beschreibung1. Spray do usuwania plastrów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.15
LosLOT-0016
Titel16. Opatrunek
Beschreibung1. Opatrunek 2. Opatrunek 3. Opatrunek 4. Opatrunek 5. Opatrunek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.16
LosLOT-0017
Titel17. Materiały opatrunkowe
Beschreibung1. Kompresy jałowe 2. Kompresy jałowe 3. Kompresy jałowe 4. Kompresy jałowe 5. Kompresy jałowe 6. Kompresy niejałowe 7. Kompresy niejałowe 8. Kompresy niejałowe 9. Kompresy niejałowe 10. Kompresy z nitką RTG 11. Kompresy z nitką RTG 12. Kompresy z nitką RTG 13. Kompresy z nitką RTG 14. Kompresy z nitką RTG 15. Kompresy z nitką RTG 16. Przylepiec 17. Przylepiec 18. Opaska dziana wiskozowa 19. Opaska dziana wiskozowa 20. Opaska dziana wiskozowa 21. Kompresy włókninowe 22. Kompresy włókninowe 23. Kompresy włókninowe 24. Setony jałowe 25. Setony jałowe 26. Setony jałowe 27. Tupfery jałowe 28. Tupfery jałowe 29. Setony jałowe z RTG 30. Setony jałowe z RTG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.17
LosLOT-0018
Titel18. Opatrunek
Beschreibung1. Opatrunek 2. Opatrunek 3. Opatrunek 4. Opatrunek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.18
LosLOT-0019
Titel19. Materiały opatrunkowe
Beschreibung1. Kompresy jałowe 2. Kompresy jałowe 3. Kompresy jałowe 4. Kompresy jałowe 5. Kompresy jałowe 6. Kompresy niejałowe 7. Kompresy niejałowe 8. Kompresy niejałowe 9. Kompresy niejałowe 10. Kompresy jałowe z nitką RTG 11. Kompresy jałowe z nitką RTG 12. Kompresy jałowe z nitką RTG 13. Kompresy jałowe z nitką RTG 14. Kompresy jałowe z nitką RTG 15. Kompresy jałowe z nitką RTG 16. Gaza jałowa 17. Opaska dziana 18. Opaska dziana 19. Opaska dziana 20. Przylepiec 21. Przylepiec 22. Przylepiec 23. Przylepiec 24. Bandaż kohezyjny 25. Bandaż kohezyjny 26. Bandaż kohezyjny 27. Stabilizator do mocowania drenów pediatryczny 28. Opatrunek z otworem na dreny 29. Opatrunek do zabezpieczania drenów 30. Opatrunek do zabezpieczania drenów pediatryczny 31. Przylepiec stabilizujący do rurki intubacyjnej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.19
LosLOT-0020
Titel20. Materiały opatrunkowe
Beschreibung1. Opatrunek 2. Opatrunek 3. Opatrunek 4. Opatrunek 5. Opatrunek 6. Opatrunek 7. Opatrunek 8. Opatrunek 9. Opatrunek 10. Opatrunek 11. Opatrunek 12. Opatrunek 13. Opatrunek 14. Opatrunek 15. Opatrunek 16. Opatrunek 17. Opatrunek 18. Opatrunek 19. Opatrunek 20. Opatrunek 21. Opatrunek 22. Opatrunek 23. Opatrunek 24. Opatrunek 25. Opatrunek 26. Przylepiec 27. Przylepiec 28. Przylepiec 29. Przylepiec 30. Przylepiec 31. Opatrunek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.20
LosLOT-0021
Titel21. Materiały opatrunkowe
Beschreibung1. Opaska 2. Opaska elastyczna tkana 3. Gaza 4. Chusta trójkątna 5. Podkład 6. Podkład 7. Siatka 8. Siatka 9. Siatka 10. Opaska 11. Opaska 12. Przylepiec 13. Przylepiec 14. Przylepiec 15. Gaza 16. Kompres 17. Folia 18. Folia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ
Interne KennungSZP-271-40/25.21