2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge održavanja groblja i organizacije ukopa
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća pružanje usluga cjelovitog i kontinuiranog održavanja mjesnih groblja sv. Luke u Kamenmostu, sv. Marka u Podbablju Gornjem i sv. Ane u Poljicima, uključujući pripadajuće površine, vegetaciju, objekte i prostore, te obavljanje ukopa na području Općine Podbablje, u svemu prema uvjetima i opsegu utvrđenima Dokumentacijom o nabavi i Troškovnikom – Prilogom 1.
Interne Kennung: 41/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje usluga cjelovitog i kontinuiranog održavanja mjesnih groblja sv. Luke u Kamenmostu, sv. Marka u Podbablju Gornjem i sv. Ane u Poljicima te obavljanje ukopa na području Općine Podbablje tijekom ugovornog razdoblja od 48 mjeseci. Usluge održavanja obuhvaćaju košnju i uređenje travnatih površina, održavanje i oblikovanje drvenaste, grmolike i ostale hortikulturne vegetacije, čišćenje i održavanje staza, prilaza, parkirališta gdje je primjenjivo, mrtvačnica i drugih pripadajućih prostora, uklanjanje biljnog i drugog otpada, održavanje prostora oko spomenika, postupanje u slučaju snijega te druge radnje potrebne za kontinuirano osiguravanje urednosti, hortikulturne održavanosti, sigurnosti, prohodnosti i funkcionalnosti svakog groblja. Ponuditelj je dužan samostalno procijeniti potreban opseg, učestalost i organizaciju izvršenja svih radnji, a ugovorena mjesečna jedinična cijena obuhvaća sva potrebna izvršenja i ponavljanja. Usluga ukopa obuhvaća preuzimanje lijesa odnosno urne, pripremu grobnog mjesta, organizaciju i provedbu pogreba, potreban broj radnika, prijevoz pokojnika i cvijeća do grobnog mjesta, polaganje lijesa ili urne, zatvaranje grobnice odnosno zatrpavanje groba, prikupljanje potrebnih podataka te čišćenje korištenih prostora. Detaljan sadržaj, opseg i uvjeti pružanja usluga utvrđeni su Dokumentacijom o nabavi i Troškovnikom – Prilogom 1.