See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opskrba prirodnim plinom
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba prirodnim plinom za pojedinačne javne naručitelje, sukladno potrebama pojedinačnih naručitelja.
Interne Kennung: 1/26 JN-VV
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je opskrba prirodnim plinom za pojedinačne javne naručitelje. Naručitelj će u pojedinačnoj zasebnoj nabavi Troškovnikom odrediti okvirnu količinu i traženi tarifni model. Naručitelj zadržava pravo da zasebnom nabavom Troškovnikom odredi samo jedan tarifni model, više tarifnih modela ili sve tarifne modele iz Tehničke specifikacije, koja čini sastavni dio ove faze postupka.