2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkolenia - Cumownik portowy; - Sztauerów trymerów (masowy, kontenerowy, drobnicowy, farmy wiatrowe), na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II
Beschreibung: Postępowanie w podziale na dwie części: CZĘŚĆ 1 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Cumownik portowy; CZĘŚĆ 2 Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia sztauer-trymer (masowy, kontenerowy, drobnicowy, farmy wiatrowe); dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: ZOZP.231.15.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80531000 Industrielle und technische Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Cumownik portowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia sztauer-trymer (masowy, kontenerowy, drobnicowy, farmy wiatrowe).