See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ePäeviku raamhange koolidele (uus)
Beschreibung: ePäeviku raamhange Tallinna koolidele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314519-0000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakett 1
Beschreibung: 1. paketi tellimine vastavalt lisale 1.1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314519-0001
Los: LOT-0002
Titel: Pakett 2
Beschreibung: 2. paketi tellimine vastavalt lisale 1.2. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314519-0002
Los: LOT-0003
Titel: Pakett 3
Beschreibung: 3. paketi tellimine vastavalt lisale 1.3. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314519-0003