2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”. 2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia; załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EDZ.26.69.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
600579-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”. 2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:  załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;  załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Internal identifier: EDZ.26.69.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71540000 Construction management services
5. Lot
Lot: LOT-0001