See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Peuterprogramma 2026 e.v. Gemeente Veldhoven
Beschreibung: De gemeente Veldhoven beoogt per 1 januari 2026 een meerjarig, geborgd aanbod van voorschoolse peutervoorzieningen te realiseren. De opdracht bestaat uit het ter beschikking stellen van peutervoorzieningen die voldoen aan de geldende wet- en regelgeving en het gemeentelijk beleid.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000