See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych dla Apteki Szpitalnej w podziale na następujące części: PAKIET 1 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE I PAKIET 2 - IBUPROFENUM PAKIET 3 - CARBETOCINUM PAKIET 4 - DEXAMETHASONE SODIUM PHOSPHATE PAKIET 5 - FERRI HYDROXYDATUM POLYMALTOSUM PAKIET 6 - CLOXACILLINUM Wykonawca może zaoferować produkty dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 750)
Vorherige Bekanntmachung: 281884-2026
Interne Kennung: 03/04/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 03/04/26 - pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - IBUPROFENUM
Beschreibung: IBUPROFENUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 03/04/26 - pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - CARBETOCINUM
Beschreibung: CARBETOCINUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 03/04/26 - pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - DEXAMETHASONE SODIUM PHOSPHATE
Beschreibung: DEXAMETHASONE SODIUM PHOSPHATE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 03/04/26 - pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - FERRI HYDROXYDATUM POLYMALTOSUM
Beschreibung: FERRI HYDROXYDATUM POLYMALTOSUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 03/04/26 - pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - CLOXACILLINUM
Beschreibung: CLOXACILLINUM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 03/04/26 - pakiet 6