2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) se vznětovým motorem, 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) s elektrickým pohonem a 1 vozidla N1 se vznětovým motorem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) se vznětovým motorem (jedná se o 5 totožných vozidel), 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) s elektrickým pohonem (jedná se o 5 totožných vozidel) a 1 vozidla N1 se vznětovým motorem pro střediska Správy silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace dle technické specifikace viz přílohy č.1, 2 a 3. Uvedené technické parametry jsou považovány za minimální, tzn., musí být splněny alespoň ve stanoveném rozsahu (předmětem nabídky musí být zařízení tento parametr alespoň splňující nebo lepších parametrů).
Interne Kennung: 169/OI-Str/26-Zah
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dodání 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) se vznětovým motorem
Beschreibung: Dodávka 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) se vznětovým motorem
Interne Kennung: 169/OI-Str/26-Zah - 1. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Los: LOT-0003
Titel: 3. část - Dodání 1 užitkového vozidla N1 se vznětovým motorem
Beschreibung: Dodávka 1 užitkového vozidla N1 se vznětovým motorem
Interne Kennung: 169/OI-Str/26-Zah - 3. část
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dodání 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) s elektrickým pohonem
Beschreibung: Dodávka 5 užitkových vozidel N1 (případně M1) s elektrickým pohonem
Interne Kennung: 169/OI-Str/26-Zah - 2. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge