600621-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych.
BeschreibungSukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 47 części określone w SWZ jako pakiety. Wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia dla wszystkich pakietów: Wszystkie produkty, za wyjątkiem Pakietu 45 (kosmetyk), muszą być wyrobami medycznymi oraz muszą posiadać właściwe oznakowanie zgodne z art. 10 ust. 11 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG i mieć odpowiednie instrukcje używania w języku polskim.
Interne KennungCLO/ZP/36/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkładanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp (art. 138 ust. 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0004
TitelPAKIET 1 - Elastyczne rękawy siatkowe
Beschreibung1. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, bez wybielaczy optycznych; materiał elastyczny wzdłuż i w poprzek; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na palec. Ilość: 380 sztuk. 2. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, bez wybielaczy optycznych; materiał elastyczny wzdłuż i w poprzek; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na małą kończynę, dłoń, rękę, stopę. Ilość: 700 sztuk. 3. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, bez wybielaczy optycznych; materiał elastyczny wzdłuż i w poprzek; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na nogę, ramię. Ilość: 1 600 sztuk. 4. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, bez wybielaczy optycznych; materiał elastyczny wzdłuż i w poprzek; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; bardzo rozciągliwy (z uwagi na specyfikę szpitala - wyrób po założeniu nie powodujący ucisku, nie sprawiający bólu pacjentom z ranami oparzeniowymi); rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na niewielki tułów (nie mniej niż 100 cm w obwodzie). Ilość: 1 200 sztuk. 5. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, bez wybielaczy optycznych; materiał elastyczny wzdłuż i w poprzek; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; bardzo rozciągliwy (z uwagi na specyfikę szpitala - wyrób po założeniu nie powodujący ucisku, nie sprawiający bólu pacjentom z ranami oparzeniowymi); rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na duży tułów, biodra (nie mniej niż 140 cm w obwodzie). Ilość: 1 200 sztuk.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Realizacja umowy następować będzie sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w dwóch rodzajach: 1) zakres zmniejszający ilościowo przedmiot zamówienia; 2) zakres zwiększający ilościowo przedmiot zamówienia. 3. Zamawiający gwarantuje realizację co najmniej 70% wartości brutto zamówienia podstawowego określonej w § 4 ust. 1 umowy. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji polegające na: 1) zmniejszeniu zakresu przedmiotu umowy w każdym z pakietów, przy czym łączny maksymalny zakres dostaw objętych wykonaniem prawa opcji nie może przekroczyć 30% wartości brutto każdego pakietu w ramach umowy, określonej w załączniku nr 1 do umowy; 2) zwiększeniu zakresu przedmiotu umowy w każdym z pakietów, przy czym łączny maksymalny zakres dostaw objętych wykonaniem prawa opcji nie może przekroczyć 30% wartości brutto każdego pakietu w ramach umowy podstawowej, określonej w załączniku nr 1 do umowy. 5. W każdym ze wskazanych w pkt 4 przypadków, prawo opcji może zostać wykonane w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z następujących przesłanek: 1) zmniejszenia lub zwiększenia rzeczywistego zapotrzebowania Zamawiającego na świadczenia objęte przedmiotem umowy; 2) zmiany organizacyjnej po stronie Zamawiającego skutkującej zmniejszeniem lub zwiększeniem zakresu korzystania z przedmiotu umowy; 3) zmniejszenia liczby obiektów, użytkowników lub jednostek organizacyjnych objętych realizacją umowy; 4) zwiększenia lub zmniejszenia liczby pacjentów leczonych w szpitalu; 5) ograniczenia środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy; 6) zwiększenia lub zmniejszenia zapotrzebowania wynikającego z sytuacji epidemicznej, zdarzenia masowego lub innego zdarzenia wpływającego na liczbę hospitalizowanych pacjentów. 6. Wykonanie Prawa opcji następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o wykonaniu Prawa opcji. 7. Oświadczenie, o którym mowa w pkt 6, zostanie doręczone Wykonawcy co najmniej na 30 dni przed planowanym terminem: zmniejszenia lub zwiększenia zakresu dostaw za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Wykonawcy wskazany w § 6 ust. 4 umowy. 8. Za datę skutecznego doręczenia oświadczenia uznaje się dzień jego wysłania na wskazany adres e-mail Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się do przeglądania poczty elektronicznej od poniedziałku do piątku włącznie w okresie obowiązywania umowy. 9. Rozliczenie wynagrodzenia Wykonawcy po wykonaniu Prawa opcji następuje wyłącznie w odniesieniu do faktycznie zrealizowanego zakresu świadczenia, przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy, stanowiącej załącznik nr 1 do umowy. 10. Wykonanie Prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczeń odszkodowawczych, w szczególności z tytułu utraconych korzyści oraz nie stanowi zmiany umowy. 11. Wykonanie prawa opcji dla każdego z pakietów, może nastąpić jednokrotnie dla każdego z wskazanych w pkt 5 przypadku. 12. Nieskorzystanie z prawa opcji albo skorzystanie z niego w niepełnym zakresie nie stanowi niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy i nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczenia o zapłatę wynagrodzenia za niewykonany zakres. 13. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy. Oświadczenie Zamawiającego o wykonaniu prawa opcji jest dla Wykonawcy wiążące.
LosLOT-0005
TitelPAKIET 2 - Kompresy niejałowe
Beschreibung1. Kompresy włókninowe niejałowe, 4-warstwowe; gramatura włókniny min. 40 g/m2. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm); pakowane po 100 szt. Ilość: 60 opakowań. 2. Kompresy z gazy bawełnianej niejałowe, z podwijanymi brzegami; gaza min. 17 nitek, min. 12 warstw. Rozmiar: 7,5 cm x 7,5 cm (± 0,5 cm); pakowane po 100 szt. Ilość: 60 opakowań. 3. Kompresy z gazy bawełnianej niejałowe, z podwijanymi brzegami; gaza min. 17 nitek, min. 12 warstw. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm); pakowane po 100 szt. Ilość: 60 opakowań.
Interne Kennung2
LosLOT-0006
TitelPAKIET 3 - Kompresy jałowe małe
Beschreibung1. Kompresy włókninowe JAŁOWE, 4-warstwowe; gramatura włókniny min. 40 g/m2. Rozmiar: 7,5 cm x 7,5 cm (± 0,5 cm); pakowane po 50 szt.* Ilość: 600 opakowań. 2. Kompresy włókninowe JAŁOWE, 4-warstwowe; gramatura włókniny min. 40 g/m2. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm); pakowane po 50 szt.* Ilość: 2 000 opakowań. 3. Kompresy z gazy bawełnianej JAŁOWE, z podwijanymi brzegami; gaza min. 17 nitek, min. 12 warstw. Rozmiar: 5 cm x 5 cm (± 0,5 cm); pakowane po 5 szt.* Ilość: 7 000 opakowań. 4. Kompresy z gazy bawełnianej JAŁOWE, z podwijanymi brzegami; gaza min. 17 nitek, min. 12 warstw. Rozmiar: 7,5 cm x 7,5 cm (± 0,5 cm); pakowane po 5 szt.* Ilość: 32 000 opakowań. 5. Kompresy z gazy bawełnianej JAŁOWE, z podwijanymi brzegami; gaza min. 17 nitek, min. 12 warstw. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm); pakowane po 5 szt.* Ilość: 32 000 opakowań. *Każde opakowanie musi posiadać dwa samoprzylepne identyfikatory opatrunku z numerem serii i datą ważności, do wklejenia do dokumentacji medycznej. Opatrunki muszą spełniać warunki klasy IIa wyrobów medycznych.
Interne Kennung3
LosLOT-0007
TitelPAKIET 4 - Kompresy jałowe z nitką RTG
Beschreibung1. Kompresy z gazy bawełnianej z nitką RTG, JAŁOWE; gaza min.17 nitek, min.12 warstw. Rozmiar: 7,5 cm x 7,5 cm (± 0,5 cm); pakowane po 10 szt.* Ilość: 1 000 opakowań. 2. Serwety operacyjne z gazy bawełnianej z nitką RTG i tasiemką, JAŁOWE; gaza min.17 nitek, min. 4 warstwy. Rozmiar: 45 cm x 70 cm (± 0,5 cm); pakowane po 2 szt.* Ilość: 200 opakowań. 3. Tupfery z gazy bawełnianej z nitką RTG, JAŁOWE; kształt - fasolka; gaza min.17 nitek. Rozmiar: 9,5 cm x 9,5 cm (± 0,5 cm); pakowane po 5 szt.* Ilość: 200 opakowań. 4. Tupfery z gazy bawełnianej z nitką RTG, JAŁOWE; kształt - fasolka; gaza min.17 nitek. Rozmiar: 15 cm x 15 cm (± 0,5 cm); pakowane po 5 szt.* Ilość: 200 opakowań. 5. Tupfery z gazy bawełnianej z nitką RTG, JAŁOWE; kształt - kulka; gaza min.17 nitek. Rozmiar: 15 cm x 15 cm (± 0,5 cm); pakowane po 10 szt.* Ilość: 200 opakowań. *Każde opakowanie musi posiadać dwa samoprzylepne identyfikatory opatrunku z numerem serii i datą ważności, do wklejenia do dokumentacji medycznej. Opatrunki muszą spełniać warunki klasy IIa wyrobów medycznych.
Interne Kennung4
LosLOT-0008
TitelPAKIET 5 - Kompresy jałowe duże
Beschreibung1. Kompresy z gazy bawełnianej JAŁOWE, brzegi składane do wewnątrz; gaza min. 17 nitek, min. 6 warstw. Rozmiar: 90 cm x 20 cm; pakowane po 2 sztuki. * Ilość: 38 000 opakowań. 2. Kompresy z gazy bawełnianej JAŁOWE, brzegi składane do wewnątrz; gaza min. 17 nitek, min. 6 warstw. Rozmiar: 90 cm x 20 cm; pakowane po 5 sztuk. * Ilość: 38 000 opakowań. 3. Kompresy z gazy bawełnianej JAŁOWE, brzegi składane do wewnątrz; gaza min. 17 nitek, min. 6 warstw. Rozmiar: 90 cm x 40 cm; pakowane po 2 sztuki. * Ilość: 25 000 opakowań. *Każde opakowanie musi posiadać dwa samoprzylepne identyfikatory opatrunku z numerem serii i datą ważności, do wklejenia do dokumentacji medycznej. Opatrunki muszą spełniać warunki klasy IIa wyrobów medycznych.
Interne Kennung5
LosLOT-0009
TitelPAKIET 6 - Opaski opatrunkowe
Beschreibung1. Opaska dziana podtrzymująca 5 cm x 4 m. Ilość: 500 sztuk. 2. Opaska dziana podtrzymująca 10 cm x 4 m. Ilość: 8 000 sztuk. 3. Opaska dziana podtrzymująca 15 cm x 4 m. Ilość: 8 000 sztuk. 4. Opaska dziana podtrzymująca 10 cm x 4 m JAŁOWA. Ilość: 1 200 sztuk. 5. Opaska dziana podtrzymująca 15 cm x 4 m JAŁOWA. Ilość: 2 500 sztuk. 6. Opaska elastyczna tkana z zapinką 10 cm x 4 m w składzie: min. 50% bawełna, włókno poliamidowe, min. 2% włókno wysokoelastyczne. Ilość: 3 000 sztuk. 7. Opaska elastyczna tkana z zapinką 15 cm x 4 m w składzie: min. 50% bawełna, włókno poliamidowe, min. 2% włókno wysokoelastyczne. Ilość: 3 200 sztuk. 8. Opaska elastyczna tkana z zapinką 15 cm x 4 m JAŁOWA w składzie: min. 50% bawełna, włókno poliamidowe, min. 2% włókno wysokoelastyczne. Ilość: 1 400 sztuk. 9. Opaska gipsowa szybkowiążąca (czas wiązania 4-6 min.); opatrunek gipsowy zachowujący trwałą sztywność przez okres założenia; 10 cm x 3 m (± 0,5 cm) pakowana po 1 lub 2 szt. Ilość: 20 sztuk. 10. Opaska gipsowa szybkowiążąca (czas wiązania 4-6 min.); opatrunek gipsowy zachowujący trwałą sztywność przez okres założenia; 15 cm x 3 m (± 0,5 cm) pakowana po 1 lub 2 szt. Ilość: 20 sztuk.
Interne Kennung6
LosLOT-0010
TitelPAKIET 7 - Opaski specjalistyczne
Beschreibung1. Opaska do terapii kompresyjnej, o rozciągliwości 85% (± 5%); zapewniająca duży ucisk podczas ruchu i niewielki podczas spoczynku; dopasowująca się do zmian obwodu kończyny dolnej przy zmniejszaniu się obrzęków. Rozmiar: 10 cm x 5 m (± 10%). Ilość: 50 sztuk. 2. Opaska elastyczna, trwale podtrzymująca różne opatrunki, o rozciągliwości 80% (± 5%) i właściwościach kohezyjnych; opaska sczepiająca się tylko ze sobą, nie przyczepiająca się do skóry, włosów, odzieży. Rozmiar: 8 cm x 4 m (± 10%). Ilość: 600 sztuk.
Interne Kennung7
LosLOT-0011
TitelPAKIET 8 - Opatrunek z kalaminą
BeschreibungOpatrunek leczniczy z kalaminą - dwuwarstwowy system do kompresjoterapii. W zestawie: 1) warstwa 1- piankowa warstwa chłonna z kalaminą; wymiary: szer. 7,5 cm (± 0,5 cm), dł. 5,5 m (± 0,5 m). 2) warstwa 2 - kohezyjny bandaż uciskowy bez lateksu, odporny na działanie wilgoci, przyklejający się bezpośrednio do warstwy 1; wymiary: szer. 10 cm (± 0,5 cm), dł. bez rozciągania 3,5 m (± 0,5 m). W zestawie pończocha nylonowa. Ilość: 400 sztuk.
Interne Kennung8
LosLOT-0012
TitelPAKIET 9 – Pieluchomajtki
Beschreibung1. Pieluchomajtki jednorazowe dla dorosłych; oddychające, z systemem neutralizującym nieprzyjemny zapach; anatomiczny kształt produktu, bezlateksowe, osłonki boczne skierowane na zewnątrz. Rozmiar: M (obwód bioder 75 - 110 cm). Ilość: 450 sztuk. 2. Pieluchomajtki jednorazowe dla dorosłych; oddychające, z systemem neutralizującym nieprzyjemny zapach; anatomiczny kształt produktu, bezlateksowe, osłonki boczne skierowane na zewnątrz. Rozmiar: L (obwód bioder 100 - 150 cm). Ilość: 6 600 sztuk. 3. Pieluchomajtki jednorazowe dla dorosłych; oddychające, z systemem neutralizującym nieprzyjemny zapach; anatomiczny kształt produktu, bezlateksowe, osłonki boczne skierowane na zewnątrz. Rozmiar: XL (obwód bioder 130 - 170 cm). Ilość: 6 600 sztuk.
Interne Kennung9
LosLOT-0013
TitelPAKIET 10 - Opatrunki wyspowe z wkładem chłonnym
Beschreibung1. Sterylny opatrunek włókninowy z centralnym wkładem chłonnym; paroprzepuszczalny, samoprzylepny; część przylepna pokryta klejem akrylowym hypoalergicznym; wkład chłonny nie przywiera do rany; przeznaczony do zaopatrywania ran o małym i średnim wysięku. Rozmiar: 5 cm x 7,2 cm (± 0,2 cm), pakowany pojedynczo. Ilość: 5 000 sztuk. 2. Sterylny opatrunek włókninowy z centralnym wkładem chłonnym; paroprzepuszczalny, samoprzylepny; część przylepna pokryta klejem akrylowym hypoalergicznym; wkład chłonny nie przywiera do rany; przeznaczony do zaopatrywania ran o małym i średnim wysięku. Rozmiar: 6 cm x 10 cm (± 0,5 cm), pakowany pojedynczo. Ilość: 4 000 sztuk. 3. Sterylny opatrunek włókninowy z centralnym wkładem chłonnym; paroprzepuszczalny, samoprzylepny; część przylepna pokryta klejem akrylowym hypoalergicznym; wkład chłonny nie przywiera do rany; przeznaczony do zaopatrywania ran o małym i średnim wysięku. Rozmiar: 10 cm x 15 cm (± 0,5 cm), pakowany pojedynczo. Ilość: 4 000 sztuk. 4. Sterylny opatrunek włókninowy z centralnym wkładem chłonnym; paroprzepuszczalny, samoprzylepny; część przylepna pokryta klejem akrylowym hypoalergicznym; wkład chłonny nie przywiera do rany; przeznaczony do zaopatrywania ran o małym i średnim wysięku. Rozmiar: 10 cm x 20 cm (± 0,5 cm), pakowany pojedynczo. Ilość: 2 000 sztuk.
Interne Kennung10
LosLOT-0014
TitelPAKIET 11 - Uciskowe opatrunki hemostatyczne
Beschreibung1. Sterylny, uciskowy opatrunek hemostatyczny; zawierający wkład chłonny i rozciągliwy plaster włókninowy z klejem hypoalergicznym; do zabezpieczenia miejsca wkłucia po usunięciu igły z żyły obwodowej. Wymiary: plaster 4 cm x 8 cm (± 0,2 cm), wkład chłonny o grubości 6 mm. Ilość 200 sztuk. 2. Sterylny, uciskowy opatrunek hemostatyczny; zawierający wkład chłonny i rozciągliwy plaster włókninowy z klejem hypoalergicznym; do zabezpieczenia miejsca wkłucia po usunięciu igły z tętnicy. Wymiary: plaster 4 cm x 12 cm (± 0,2 cm), wkład chłonny o grubości 9 mm. Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung11
LosLOT-0015
TitelPAKIET 12 - Plastry podtrzymujące
Beschreibung1. Przylepiec hypoalergiczny, ze sztucznego jedwabiu. Rolka 2,5 cm x 9 m (± 5%). Ilość: 1 200 sztuk. 2. Przylepiec z włókniny hypoalergiczny, perforowany na całej powierzchni, umożliwiający dzielenie wzdłuż i wszerz bez użycia nożyczek. Rolka 2,5 cm x 9 m (± 5%). Ilość: 600 sztuk. 3. Włókninowy plaster z opatrunkiem chłonnym, hypoalergiczny. Rozmiar: 6 cm x 1 m. Ilość: 50 sztuk. 4. Plaster poinjekcyjny włókninowy z opatrunkiem chłonnym, hypoalergiczny. Rozmiar: 4 cm x 5 m, dzielony co 2 cm. Ilość: 60 sztuk. 5. Przylepiec z włókniny, hypoalergiczny, do stabilizacji cewników i zgłębników żołądkowych mocowanych w okolicy nosa u osób dorosłych. Ilość: 300 sztuk.
Interne Kennung12
LosLOT-0016
TitelPAKIET 13 - Opatrunki z bawełny i celulozy
Beschreibung1. Wata opatrunkowa bawełniano-wiskozowa 200 g. Ilość: 10 opakowań. 2. Lignina bielona, arkusz 40 cm x 60 cm. Ilość: 100 kg. 3. Gaza opatrunkowa JAŁOWA 1 m² z gazy min. 20-nitkowej *. Ilość: 18 000 sztuk. *Opatrunek musi spełniać warunki klasy IIa wyrobów medycznych.
Interne Kennung13
LosLOT-0017
TitelPAKIET 14 - Opatrunki mocujące
Beschreibung1. Przylepiec chirurgiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej; łatwy do dzielenia poprzecznego bez użycia nożyczek; z akrylowym klejem hypoalergicznym; nie klejący się do rękawiczek chirurgicznych. Rolka 5 cm x 9 m (± 5%). Ilość: 150 sztuk. 2. Przylepiec chirurgiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej; łatwy do dzielenia poprzecznego bez użycia nożyczek; z akrylowym klejem hypoalergicznym; nie klejący się do rękawiczek chirurgicznych. Rolka 10 cm x 9 m (± 5%). Ilość: 150 sztuk.
Interne Kennung14
LosLOT-0018
TitelPAKIET 15 - Opatrunek z folii poliuretanowej
BeschreibungSamoprzylepna taśma opatrunkowa z folii poliuretanowej; niejałowa, przezroczysta, paroprzepuszczalna; z klejem hypoalergicznym. Rolka 15 cm x 10 m (± 5%). Ilość: 50 sztuk.
Interne Kennung15
LosLOT-0019
TitelPAKIET 16 - Opatrunek do stabilizacji cewników naczyniowych
BeschreibungJałowy opatrunek z nacięciem; z przezroczystej folii poliuretanowej, nieprzepuszczalnej dla wody i bakterii; o paroprzepuszczalności min. 18 000 MVTR; z akrylowym klejem hypoalergicznym; do stabilizacji cewników naczyniowych obwodowych z portem (kaniul dożylnych). Rozmiar 7 cm x 9 cm (± 15%). Ilość: 10 000 sztuk.
Interne Kennung16
LosLOT-0020
TitelPAKIET 17 - Opatrunki do wkłuć i na rany
Beschreibung1. Sterylny, poliuretanowy, przezroczysty opatrunek z centralnie umieszczoną wkładką chłonną; z ramką do aseptycznej aplikacji; z akrylowym klejem hypoalergicznym, oddychający. Rozmiar całkowity: 5 cm x 7 cm (± 0,5 cm). Ilość: 600 sztuk. 2. Sterylny, poliuretanowy, przezroczysty opatrunek z centralnie umieszczoną wkładką chłonną; z ramką do aseptycznej aplikacji; z akrylowym klejem hypoalergicznym, oddychający. Rozmiar całkowity: 9 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 200 sztuk. 3. Sterylny, poliuretanowy opatrunek wyspowy; przezroczysty, z centralnie umieszczoną wkładką chłonną; z ramką do aseptycznej aplikacji; z akrylowym klejem hypoalergicznym, wodoodporny, oddychający. Rozmiar całkowity: 9 cm x 15 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 4. Sterylny, poliuretanowy opatrunek do mocowania kaniul obwodowych, z wycięciem; przylepny, z klejem akrylowym; odporny na działanie środków dezynfekcyjnych zawierających alkohol. Rozmiar: 6,5 cm x 7 cm (± 0,5 cm). Ilość: 2 000 sztuk. 5. Sterylny, poliuretanowy opatrunek do mocowania cewników centralnych; przylepny, z klejem akrylowym; odporny na działanie środków dezynfekcyjnych zawierających alkohol. Rozmiar całkowity: 10 cm x 12 cm (± 0,5 cm). Ilość: 600 sztuk. 6. Sterylny, bakteriobójczy opatrunek do mocowania cewników centralnych oraz dializacyjnych, z przezroczystej folii; przezroczyste okno 3 cm x 4 cm z hydrożelem zawierającym 2% glukonian chlorheksydyny; z wycięciem na cewnik i nacięciami ułatwiającymi formowanie opatrunku na skórze; przylepny, z klejem akrylowym; odporny na działanie środków dezynfekcyjnych zawierających alkohol; wyrób medyczny klasy III. Rozmiar całkowity: 10 cm x 12 cm (± 0,5 cm). Ilość: 800 sztuk. 7. Sterylny, bakteriobójczy opatrunek do mocowania cewników naczyniowych; przezroczysty, przylepny, z folii poliuretanowej pokrytej klejem akrylowym z 2% glukonianem chlorheksydyny; z wycięciem na cewnik i nacięciami ułatwiającymi formowanie opatrunku na skórze; odporny na działanie środków dezynfekcyjnych zawierających alkohol; wyrób medyczny klasy III. Rozmiar całkowity: 7 cm x 8,5 cm (± 0,5 cm). Ilość: 400 sztuk.
Interne Kennung17
LosLOT-0021
TitelPAKIET 18 - Paski do zamykania ran
Beschreibung1. Paski sterylne do bezurazowego zamykania ran; wykonane ze wzmocnionej włókniny poliestrowej lub poliamidowej; z akrylowym klejem hipoalergicznym. Rozmiar: 6 mm x 75 mm; pakowane po 3 szt. Ilość: 500 opakowań. 2. Paski sterylne do bezurazowego zamykania ran; wykonane ze wzmocnionej włókniny poliestrowej lub poliamidowej; z akrylowym klejem hipoalergicznym. Rozmiar: 6 mm x 100 mm; pakowane po 10 szt. Ilość: 300 opakowań.
Interne Kennung18
LosLOT-0022
TitelPAKIET 19 - Folie chirurgiczne
Beschreibung1. Sterylna folia chirurgiczna z folii poliestrowej, do zabezpieczenia pola operacyjnego; rozciągliwa, matowa, antyrefleksyjna, antystatyczna; z akrylowym klejem hipoalergicznym; z dwóch stron folii duże części nieprzylepne oraz papier zabezpieczający; wyrób medyczny klasy IIa. Wymiary zewnętrzne: 60 cm x 45 cm (± 5%), część przylepna: 50 cm x 45 cm (± 5%). Ilość: 120 sztuk. 2. Sterylna folia chirurgiczna z folii polietylenowej, do zabezpieczenia pola operacyjnego; elastyczna, matowa, antyrefleksyjna, antystatyczna; z akrylowym klejem hipoalergicznym; z dwóch stron folii szerokie (min. 10 cm) części nieprzylepne oraz papier zabezpieczający; wyrób medyczny klasy IIa. Wymiary zewnętrzne: 70 cm x 85 cm (± 5%), część przylepna: 60 cm x 85 cm (± 5%). Ilość: 80 sztuk.
Interne Kennung19
LosLOT-0023
TitelPAKIET 20 - Gąbka hemostatyczna
BeschreibungGąbka hemostatyczna żelatynowa, sterylna. Wymiary: 70 mm x 50 mm x 1 mm (± 5%). Ilość: 500 sztuk.
Interne Kennung20
LosLOT-0024
TitelPAKIET 21 - Opatrunek z parafiną, płaty
BeschreibungSterylny opatrunek z gazy, nasączony parafiną. Rozmiar: 10 cm x 40 cm (± 5%). Ilość: 60 000 sztuk.
Interne Kennung21
LosLOT-0025
TitelPAKIET 22 - Opatrunek z parafiną, rolka
BeschreibungSterylny opatrunek z gazy, nasączony parafiną. Rolka 15 cm x 200 cm (± 5%). Ilość: 2 400 sztuk.
Interne Kennung22
LosLOT-0026
TitelPAKIET 23 - Opatrunki specjalistyczne przeciwbakteryjne, z dodatkiem srebra nanokrystalicznego
Beschreibung1. Jałowy opatrunek z zawartością srebra nanokrystalicznego; aktywny wobec MRSA i VRE; działający bakteriobójczo i bakteriostatycznie do 3 dni po aplikacji. Rozmiar: 20 cm x 40 cm (± 1 cm). Ilość: 96 sztuk. 2. Jałowy opatrunek z zawartością srebra nanokrystalicznego; aktywny wobec MRSA i VRE; działający bakteriobójczo i bakteriostatycznie do 3 dni po aplikacji; materiał elastyczny, rozciągliwy, umożliwiający swobodny przepływ płynu wysiękowego; możliwość zastosowania jako środek uzupełniający w terapii podciśnieniowej. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 120 sztuk. 3. Jałowy opatrunek z zawartością srebra nanokrystalicznego; aktywny wobec MRSA i VRE; działający bakteriobójczo i bakteriostatycznie do 3 dni po aplikacji; materiał elastyczny, rozciągliwy, umożliwiający swobodny przepływ płynu wysiękowego; możliwość zastosowania jako środek uzupełniający w terapii podciśnieniowej. Rozmiar: 10 cm x 20 cm (± 0,5 cm). Ilość: 240 sztuk. 4. Jałowy opatrunek z zawartością srebra nanokrystalicznego; aktywny wobec MRSA i VRE; działający bakteriobójczo i bakteriostatycznie do 3 dni po aplikacji; materiał elastyczny, rozciągliwy, umożliwiający swobodny przepływ płynu wysiękowego; możliwość zastosowania jako środek uzupełniający w terapii podciśnieniowej. Rozmiar: 20 cm x 40 cm (± 1 cm). Ilość: 30 sztuk.
Interne Kennung23
LosLOT-0027
TitelPAKIET 24 - Opatrunki specjalistyczne piankowe
Beschreibung1. Jałowy opatrunek z pianki poliuretanowej, samoprzylepny, trójwarstwowy; na miejsca po przeszczepach. Rozmiar : 12,5 cm x 12,5 cm (± 1 cm). Ilość: 800 sztuk. 2. Jałowy opatrunek z pianki poliuretanowej, samoprzylepny, trójwarstwowy; na miejsca po przeszczepach. Rozmiar : 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 1 100 sztuk. 3. Jałowy opatrunek z pianki poliuretanowej, samoprzylepny, trójwarstwowy; na miejsca po przeszczepach. Rozmiar : 22,5 cm x 22,5 cm (± 1 cm). Ilość 800 sztuk. 4. Jałowy opatrunek z pianki poliuretanowej, samoprzylepny, trójwarstwowy; pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym; dopasowany anatomicznie do ran w okolicach kości krzyżowej. Rozmiar: 22 cm x 22 cm (± 1 cm). Ilość: 35 sztuk. 5. Jałowy opatrunek z pianki poliuretanowej, nieprzylepny, trójwarstwowy; dopasowany anatomicznie do ran w okolicach pięty lub łokcia. Rozmiar: 10,5 cm x 13,5 cm (± 1 cm). Ilość: 700 sztuk. 6. Jałowy opatrunek piankowy z żelem silikonowym; samoprzylepny, chłonny, hydrokomórkowy, z warstwą maskującą wysięk. Rozmiar: 10,3 cm x 10,3 cm (± 0,5 cm). Ilość: 200 sztuk. 7. Jałowy opatrunek piankowy z żelem silikonowym; samoprzylepny, chłonny, hydrokomórkowy, z warstwą maskującą wysięk. Rozmiar: 15,4 cm x 15,4 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung24
LosLOT-0028
TitelPAKIET 25 - Opatrunki specjalistyczne; maść zmiękczająca
Beschreibung1. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej, do ran z małym i średnim wysiękiem; z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru; możliwość łączenia z innymi preparatami stosowanymi miejscowo. Rozmiar: 12,5 cm x 12,5 cm (± 1 cm). Ilość: 300 sztuk. 2. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej, do ran z małym i średnim wysiękiem; z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru; możliwość łączenia z innymi preparatami stosowanymi miejscowo. Rozmiar: 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 250 sztuk. 3. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej, do ran z małym i średnim wysiękiem; z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru; możliwość łączenia z innymi preparatami stosowanymi miejscowo. Rozmiar: 10 cm x 21 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk. 4. Sterylny, chłonny, trójwarstwowy opatrunek przeciwbakteryjny z pianki poliuretanowej, z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; do ran zakażonych z małym i średnim wysiękiem. Rozmiar: 12,5 cm x 12,5 cm (± 1 cm). Ilość: 300 sztuk. 5. Sterylny, chłonny, trójwarstwowy opatrunek przeciwbakteryjny z pianki poliuretanowej, z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; do ran zakażonych z małym i średnim wysiękiem. Rozmiar: 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 250 sztuk. 6. Sterylny, chłonny, trójwarstwowy opatrunek przeciwbakteryjny z pianki poliuretanowej, z siarczanem srebra i węglem aktywowanym; z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; do ran zakażonych z małym i średnim wysiękiem. Rozmiar: 10 cm x 21 cm (± 1 cm). Ilość: 400 sztuk. 7. Sterylny, trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku; wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalność; do ran suchych i z bardzo małym wysiękiem, w końcowej fazie gojenia; z możliwością docinania. Rozmiar: 17,5 cm x 17,5 cm (± 1 cm). Ilość: 30 sztuk. 8. Sterylny opatrunek kontaktowy z siatki poliamidowej, obustronnie pokryty warstwą miękkiego silikonu. Rozmiar: 7,5 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 400 sztuk. 9. Niesterylny opatrunek na blizny, wielokrotnego użytku; wykonany z cienkiego laminatu poliuretanowo-wiskozowego, z samoprzywierającą warstwą kontaktową z miękkiego silikonu; pakowany pojedynczo. Rozmiar: 4 cm x 30 cm (± 0,5 cm). Ilość: 30 sztuk. 10. Sterylny opatrunek z włókien alkoholu poliwinylowego, z dodatkiem siarczanu srebra; włókna żelują w kontakcie z wysiękiem; do ran z cechami infekcji, powierzchniowych oraz z ubytkiem tkankowym, ze średnim i dużym wysiękiem. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 11. Sterylny opatrunek z włókien alkoholu poliwinylowego, z dodatkiem siarczanu srebra; włókna żelują w kontakcie z wysiękiem; do ran z cechami infekcji, powierzchniowych oraz z ubytkiem tkankowym, ze średnim i dużym wysiękiem. Rozmiar: 2 cm x 45 cm (± 0,2 cm). Ilość: 100 sztuk. 12. Maść typu emolient 3 w 1 do suchej skóry; w składzie m.in. wosk emulgujący, parafina żółta, parafina ciekła; o właściwościach zmiękczających, myjących, może być stosowany jako dodatek do kąpieli; wolny od substancji zapachowych, barwników, konserwantów. Pojemnik 125 g (± 5 g). Ilość: 600 sztuk.
Interne Kennung25
LosLOT-0029
TitelPAKIET 26 - Opatrunki specjalistyczne w technologii lipidowo-koloidowej
Beschreibung1. Sterylny opatrunek impregnowany solami srebra, wykonany w technologii lipidowo-koloidowej; do ran z objawami zakażenia lub narażonych na zakażenie. Rozmiar: 10 cm x 12 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 2. Miękki, przylegający, sterylny opatrunek piankowy wykonany w technologii lipidowo-koloidowej; składający się z warstwy TLC połączonej z chłonną wkładką z pianki poliuretanowej oraz włókninowego podłoża poliuretanowego; do ran z umiarkowanym i dużym wysiękiem. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 50 sztuk. 3. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 200 sztuk. 4. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających. Rozmiar: 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 500 sztuk. 5. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających; matryca impregnowana srebrem. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 500 sztuk. 6. Sterylny opatrunek wykonany w technologii lipido-koloidowej; zbudowany z włókninowej wkładki o wysokiej chłonności, kohezyjności i właściwościach hydro-oczyszczających; matryca impregnowana srebrem. Rozmiar: 15 cm x 20 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung26
LosLOT-0030
TitelPAKIET 27 - Opatrunki specjalistyczne hydrowłókniste i hydrokoloidowe; pasta stomijna
Beschreibung1. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy, wzmocniony przeszyciami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; na rany bez cech infekcji, z umiarkowanym lub dużym wysiękiem. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 2. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy, wzmocniony przeszyciami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; na rany bez cech infekcji, z umiarkowanym lub dużym wysiękiem. Rozmiar: 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 100 sztuk. 3. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy sodowej z dodatkiem jonów srebra, ze wzmocnionymi włóknami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; w formie taśmy, do leczenia ran głębokich. Rozmiar: 2 cm x 45 cm (± 0,2 cm). Ilość: 100 sztuk. 4. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy sodowej z dodatkiem jonów srebra, wzmocniony przeszyciami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; na rany trudno gojące się, w których doszło do wytworzenia biofilmu. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 400 sztuk. 5. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy sodowej z dodatkiem jonów srebra, wzmocniony przeszyciami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; na rany trudno gojące się, w których doszło do wytworzenia biofilmu. Rozmiar: 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk. 6. Bakteriobójczy opatrunek hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy sodowej z dodatkiem jonów srebra, wzmocniony przeszyciami; na oparzenia powierzchowne i miejsca pobrania przeszczepu. Rozmiar: 15 cm x 17 cm (± 1 cm). Ilość: 50 sztuk. 7. Bakteriobójczy opatrunek hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy sodowej z dodatkiem jonów srebra, wzmocniony przeszyciami; na oparzenia powierzchowne i miejsca pobrania przeszczepu. Rozmiar: 23 cm x 30 cm (± 1 cm). Ilość: 50 sztuk. 8. Sterylny opatrunek hydrokoloidowy, zapewniający wilgotne środowisko leczenia ran; przylepny; do leczenia ran sączących, z małym lub umiarkowanym wysiękiem. Rozmiar: 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 100 sztuk. 9. Sterylny opatrunek hydrokoloidowy, zapewniający wilgotne środowisko leczenia ran; bardzo cienki, przylepny, półprzezroczysty; do leczenia ran powierzchownych, suchych lub z niewielkim wysiękiem. Rozmiar: 7,5 cm x 7,5 cm. (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 10. Sterylny opatrunek hydrokoloidowy, zapewniający wilgotne środowisko leczenia ran; bardzo cienki, przylepny, półprzezroczysty; do leczenia ran powierzchownych, suchych lub z niewielkim wysiękiem. Rozmiar: 15 cm x 15 cm. (± 1 cm). Ilość: 30 sztuk. 11. Pasta stomijna uszczelniająca; wykonana z materiału hydrokoloidowego, z którego wykonane są płytki stomijne oraz przylepce sprzętu stomijnego; o działaniu uszczelniającym, ochronnym, gojącym, wypełniającym. Tubka 60 g (± 5 g). Ilość: 80 sztuk.
Interne Kennung27
LosLOT-0031
TitelPAKIET 28 - Opatrunki specjalistyczne hydroaktywne
Beschreibung1. Sterylny hydroaktywny opatrunek chłonny; przeznaczony do wilgotnego opatrywania ran, z mechanizmem płucząco-absorpcyjnym; opartunek aktywowany roztworem Ringera; posiadający paski z silikonu zapobiegające przywieraniu do rany. Rozmiar: 7,5 cm x 7,5 cm (± 0,5 cm). Ilość: 300 sztuk. 2. Sterylny hydroaktywny opatrunek chłonny; przeznaczony do wilgotnego opatrywania ran, z mechanizmem płucząco-absorpcyjnym; opartunek aktywowany roztworem Ringera; posiadający paski z silikonu zapobiegające przywieraniu do rany. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 300 sztuk.
Interne Kennung28
LosLOT-0032
TitelPAKIET 29 - Opatrunki specjalistyczne o wysokiej chłonności
Beschreibung1. Sterylny opatrunek włókninowo-celulozowy o bardzo wysokiej zdolności chłonnej oraz wysokiej retencji; składający się z warstwy kontaktowej z raną, warstwy rozprowadzającej wysięk, chłonnego rdzenia z pulpy celulozowej oraz warstwy ochraniającej odzież; do ran o silnym wysięku, zapewniający szybkie wchłanianie i równomierne rozprowadzenie wysięku. Rozmiar: 20 cm (± 0,2 cm) x 10 cm. Ilość: 500 sztuk. 2. Sterylny opatrunek włókninowo-celulozowy o bardzo wysokiej zdolności chłonnej oraz wysokiej retencji; składający się z warstwy kontaktowej z raną, warstwy rozprowadzającej wysięk, chłonnego rdzenia z pulpy celulozowej oraz warstwy ochraniającej odzież; do ran o silnym wysięku, zapewniający szybkie wchłanianie i równomierne rozprowadzenie wysięku. Rozmiar: 25 cm (± 0,5 cm) x 20 cm. Ilość: 450 sztuk.
Interne Kennung29
LosLOT-0033
TitelPAKIET 30 - Opatrunek specjalistyczny, hydrożel
BeschreibungSterylny przezroczysty hydrożel, zawierający zmodyfikowany polimer karboksymetylocelulozy; do bezbolesnego oczyszczania rany; w formie aplikatora umożliwiającego łatwe nanoszenie żelu na rany trudno dostępne. Dozownik 15 g (± 1 g). Ilość: 600 sztuk.
Interne Kennung30
LosLOT-0034
TitelPAKIET 31 - Opatrunki specjalistyczne z dodatkiem jodu
Beschreibung1. Opatrunek wiskozowy, nieprzywierający, o działaniu antyseptycznym; nasycony maścią zawierającą 10% jodopowidonu. Rozmiar: 5 cm x 5 cm (± 0,5 cm). Ilość: 500 sztuk. 2. Opatrunek wiskozowy, nieprzywierający, o działaniu antyseptycznym; nasycony maścią zawierającą 10% jodopowidonu. Rozmiar: 9,5 cm x 9,5 cm (± 0,5 cm). Ilość: 2 400 sztuk.
Interne Kennung31
LosLOT-0035
TitelPAKIET 32 - Opatrunek specjalistyczny z kadeksomerem jodu
BeschreibungOpatrunek z kadeksomerem jodu, o działaniu antybakteryjnym; do leczenia ran zakażonych i niezakażonych, o obfitym wysięku. Rozmiar: 6 cm x 8 cm (± 0,5 cm). Ilość: 30 sztuk.
Interne Kennung32
LosLOT-0036
TitelPAKIET 33 - Opatrunek specjalistyczny biodegradowalny
BeschreibungJałowy opatrunek biopolimerowy z dibutyrylochityny; ulegający enzymatycznej biodegradacji w środowisku rany. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung33
LosLOT-0037
TitelPAKIET 34 - Produkty na bazie miodu Manuka; opatrunki hydrożelowe
Beschreibung1. Sterylny medyczny miód Manuka; wyrób medyczny. Tubka 15 g (± 2 g). Ilość: 120 sztuk. 2. Sterylny, nieprzywierający opatrunek siatkowy nasączony medycznym miodem Manuka. Rozmiar: 10 cm x 12,5 cm (± 0,5 cm). Ilość: 120 sztuk. 3. Sterylny opatrunek hydrożelowy w formie przezroczystej płytki; elastyczny i łatwy w formowaniu; o działaniu chłodzącym, nie przywierający do rany; dobrze przylegający do trudnych anatomicznie miejsc (twarz, okolice stawów). Rozmiar: 12 cm x 24 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 4. Sterylny opatrunek hydrożelowy w formie przezroczystej płytki; elastyczny i łatwy w formowaniu; o działaniu chłodzącym, nie przywierający do rany; dobrze przylegający do trudnych anatomicznie miejsc (twarz, okolice stawów). Rozmiar: 22 cm x 28 cm (± 0,5 cm). Ilość: 20 sztuk.
Interne Kennung34
LosLOT-0038
TitelPAKIET 35 - Opatrunek specjalistyczny powlekany aktywnym srebrem
BeschreibungPrzeciwbakteryjny, specjalistyczny opatrunek cewnikowy z powłoką pokrytą aktywnym srebrem; w postaci krążka; stosowany do zabezpieczenia cewnika lub drenu; aktywny przez 7 dni. Krążek Ø do 3 cm, z otworem Ø 1,5 mm lub 4 mm - zamawiający w momencie złożenia zamówienia wskaże rozmiar zamawianych opatrunków; cena opatrunku, niezależnie od wielkości otworu, musi być stała. Ilość: 120 sztuk.
Interne Kennung35
LosLOT-0039
TitelPAKIET 36 - Opatrunki specjalistyczne silikonowe
Beschreibung1. Sterylny, niechłonny, perforowany opatrunek kontaktowy; wykonany z cienkiej siatki poliestrowej, jednostronnie powlekanej silikonem; przeznaczony do stosowania bezpośrednio na ranę w celu ochrony nowo powstałych tkanek oraz ograniczenia urazu mechanicznego tkanek ziarninujacych; możliwość pozostawienia na ranie do 7 dni. Rozmiar 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 250 sztuk. 2. Sterylny, niechłonny, perforowany opatrunek kontaktowy; wykonany z cienkiej siatki poliestrowej, jednostronnie powlekanej silikonem; przeznaczony do stosowania bezpośrednio na ranę w celu ochrony nowo powstałych tkanek oraz ograniczenia urazu mechanicznego tkanek ziarninujacych; możliwość pozostawienia na ranie do 7 dni. Rozmiar 10 cm x 20 cm (± 1 cm). Ilość: 100 sztuk. 3. Sterylny, niechłonny, perforowany opatrunek kontaktowy; wykonany z cienkiej siatki poliestrowej, jednostronnie powlekanej silikonem; przeznaczony do stosowania bezpośrednio na ranę w celu ochrony nowo powstałych tkanek oraz ograniczenia urazu mechanicznego tkanek ziarninujacych; możliwość pozostawienia na ranie do 7 dni. Rozmiar 20 cm x 30 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung36
LosLOT-0040
TitelPAKIET 37 - Opatrunek kolagenowy biodegradowalny
BeschreibungSterylny opatrunek kolagenowy na rany; wykonany z kolagenu o czystości ponad 99%, ze skóry wieprzowej; opatrunek biodegradowalny. Rozmiar: 5 cm x 5 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung37
LosLOT-0041
TitelPAKIET 38 - Opatrunek oczyszczający zakażone rany
BeschreibungOpatrunek z siatki poliamidowej, z dodatkiem kwasu hialuronowego i octenidyny; stosowany do oczyszczania i leczenia ran zakażonych lub narażonych na infekcję. Rozmiar: 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 200 sztuk.
Interne Kennung38
LosLOT-0042
TitelPAKIET 39 - Opatrunki specjalistyczne do podciśnieniowej terapii ran, kompatybilne z urządzeniem typu VAC
Beschreibung1. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Zestaw opatrunkowy piankowy do terapii podciśnieniowej, w składzie: - jałowy opatrunek z siatkowego poliuretanu, o otwartych porach, o dużej zdolności odprowadzania płynów, - podkładka z drenem odprowadzającym wydzielinę z rany, - 2 folie samoprzylepne do mocowania opatrunku. Stosowany w ranach trudnogojących się i zakażonych. Kompatybilny z urządzeniem do podciśnieniowej terapii ran typu VAC. Rozmiar opatrunku: 12,5 cm x 18 cm x 3,2 cm (± 10 %). Ilość: 60 sztuk. 2. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Zestaw opatrunkowy piankowy do terapii podciśnieniowej, w składzie: - jałowy opatrunek z siatkowego poliuretanu, o otwartych porach, o dużej zdolności odprowadzania płynów, - podkładka z drenem odprowadzającym wydzielinę z rany, - 2 folie samoprzylepne do mocowania opatrunku. Stosowany w ranach trudnogojących się i zakażonych. Kompatybilny z urządzeniem do podciśnieniowej terapii ran typu VAC. Rozmiar opatrunku: 26 cm x 15 cm x 3,2 cm (± 10 %). Ilość: 40 sztuk. 3. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Jałowy opatrunek z mikroporowej pianki z polialkoholu winylowego, nasączony wodą sterylną; utrzymujący wilgoć w obrębie rany, nie zwiększający swojej wielkości, odporny na rozciąganie. Rozmiar opatrunku: 10 cm x 7,5 cm x 1 cm (± 10 %). Ilość: 20 sztuk. 4. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Pojemnik jednorazowy o pojemności 500 ml, do gromadzenia wydzieliny z rany; kompatybilny z urządzeniem do podciśnieniowej terapii ran typu VAC. Ilość: 70 sztuk. 5. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Pojemnik jednorazowy o pojemności 1000 ml, do gromadzenia wydzieliny z rany; kompatybilny z urządzeniem do podciśnieniowej terapii ran typu VAC. Ilość: 30 sztuk.
Interne Kennung39
LosLOT-0043
TitelPAKIET 40 - Zestawy specjalistyczne do podciśnieniowej terapii ran, kompatybilne z urządzeniem typu Renasys
Beschreibung1. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Zestaw opatrunkowy zabezpieczający ranę, piankowy z drenem, do terapii podciśnieniowej; kompatybilny z urządzeniem Renasys. Rozmiar: 10 cm x 8 cm x 3 cm (± 5 %). Ilość: 100 sztuk. 2. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Zestaw opatrunkowy zabezpieczający ranę, piankowy z drenem, do terapii podciśnieniowej; kompatybilny z urządzeniem Renasys. Rozmiar: 20 cm x 12,5 cm x 3 cm (± 10 %). Ilość: 150 sztuk. 3. Negative Pressure Wound Therapy (NPWT) Kanister kompatybilny z urządzeniem Renasys TOUCH, o pojemności 300 ml. Ilość: 300 sztuk.
Interne Kennung40
LosLOT-0044
TitelPAKIET 41 - Systemy do podciśnieniowej terapii ran, czternastodniowe
BeschreibungNegative Pressure Wound Therapy (NPWT) Jednorazowy system/komplet do podciśnieniowego leczenia ran, wytwarzający podciśnienie nominalne -80 mmHg na minimum 14 dni bez kanistra; przeznaczony do leczenia jednego pacjenta; mechanizm odprowadzenia i gromadzenia wysięku z rany zapewniony przez wysokochłonny opatrunek zabezpieczany folią o wysokiej paroprzepuszczalności; rozpoczęcie i zakończenie terapii obsługiwane za pomocą jednego przycisku; okres możliwości pracy jednego urządzenia minimum 14 dni; wszystkie składowe systemu (oprócz ewentualnych zapasowych baterii) muszą być sterylne, w celu zapewnienia możliwości założenia opatrunku na bloku operacyjnym w procedurze sterylnej. Podstawowy skład jednego systemu/kompletu: pompa, paski mocujące, baterie oraz 2 opatrunki dostępne w rozmiarach: 15 cm x 15 cm (±10 %), 20 cm x 20 cm (±10 %). Zamawiający w momencie złożenia zamówienia wskaże rozmiar zamawianych opatrunków. Cena kompletu, niezależnie od wielkości opatrunku, musi być stała. Ilość: 60 kompletów.
Interne Kennung41
LosLOT-0045
TitelPAKIET 42 - Żele antybakteryjne
Beschreibung1. Żel zawierający system enzymów antybakteryjnych, osadzonych w uwodnionych alginianach (całkowita zawartość alginianów 3,5%); do wszechstronnego leczenia ran (autolityczne oczyszczenie rany, utrzymanie wilgotności rany, ochrona antybakteryjna); do stosowania na rany z małym i średnim wysiękiem. Tubka 50 g (± 5 g). Ilość: 50 sztuk. 2. Żel zawierający system enzymów antybakteryjnych, osadzonych w uwodnionych alginianach (całkowita zawartość alginianów 5,5%); do wszechstronnego leczenia ran (autolityczne oczyszczenie rany, utrzymanie wilgotności rany, ochrona antybakteryjna); do stosowania na rany ze średnim i dużym wysiękiem. Tubka 50 g (± 5 g). Ilość: 50 sztuk. 3. Żel zawierający system enzymów antybakteryjnych, osadzonych w uwodnionych alginianach (całkowita zawartość alginianów 3,5%); do wszechstronnego leczenia ran (autolityczne oczyszczenie rany, utrzymanie wilgotności rany, ochrona antybakteryjna); do stosowania na rany z małym i średnim wysiękiem. Pojemnik 500 g (± 5 g). Ilość: 250 sztuk. 4. Żel zawierający system enzymów antybakteryjnych, osadzonych w uwodnionych alginianach (całkowita zawartość alginianów 5,5%); do wszechstronnego leczenia ran (autolityczne oczyszczenie rany, utrzymanie wilgotności rany, ochrona antybakteryjna); do stosowania na rany ze średnim i dużym wysiękiem. Pojemnik 500 g (± 5 g). Ilość: 250 sztuk.
Interne Kennung42
LosLOT-0046
TitelPAKIET 43 - Maść z wyciągiem z żywicy
BeschreibungMaść 10% przyspieszająca gojenie się ran, na bazie wyciągu z żywicy; składniki aktywne maści o działaniu przeciwdrobnoustrojowym i przeciwzapalnym; do leczenia ran powikłanych, ran zakażonych i niezakażonych. Tubka 15 g. Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung43
LosLOT-0047
TitelPAKIET 44 - Wyroby medyczne na bazie hialuronianu sodu
Beschreibung1. Hydrożel na bazie hialuronianu sodu i wyselekcjonowanych aminokwasów, wspomagający proces gojenia ran; stosowany dla przywrócenia wilgotnego środowiska szczególnie ran suchych; w postaci żelu. Tubka 50 g. Ilość: 50 sztuk. 2. Proszek na bazie hialuronianu sodu i wyselekcjonowanych aminokwasów; wspomaga odbudowę tkanki łącznej; na rany oczyszczone z opóźnionym gojeniem; w postaci proszku. Saszetka 1 g. Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung44
LosLOT-0048
TitelPAKIET 45 - Emolient z dodatkiem srebra
BeschreibungAktywny dermokosmetyk z jonami srebra i karnozyną; w składzie m.in. naturalne oleje, kwas hialuronowy, d-panthenol, alantoina; nie zawiera oleju parafinowego, silikonów, etanolu; bez dodatku konserwantów, substancji zapachowych i barwników; emolient naprawczo-kojący, wspomagający regenerację i ochronę skóry. Tubka 200 ml. Ilość: 60 opakowań.
Interne Kennung45
LosLOT-0049
TitelPAKIET 46 - Emolient na bazie wazeliny i parafiny
BeschreibungSpecjalistyczny emolient do pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry; intensywnie nawilżający i natłuszczający; preparat na bazie wazeliny i parafiny ciekłej; nie zawiera detergentów, parabenów, substancji zapachowych, barwników; krem. Pojemnik 1 kg z dozownikiem. Ilość: 150 opakowań.
Interne Kennung46
LosLOT-0050
TitelPAKIET 47 - Gaziki do dezynfekcji skóry
Beschreibung1. Gazik do dezynfekcji skóry przed injekcjami; wykonany z włókniny min. 60 g/m²; nasączony 70% alkoholem izopropylowym z chlorcheksydyną; złożony trzykrotnie lub czterokrotnie. Wielkość gazika po rozłożeniu w przedziale 8-10 cm x 11-12 cm, opakowanie po 50 albo 100 sztuk. Łączna liczba zamawianych sztuk: 60 000. 2. Gazik do dezynfekcji skóry przed injekcjami; wykonany z włókniny min. 60 g/m²; nasączony alkoholem izopropylowym i etylowym; złożony trzykrotnie lub czterokrotnie. Wielkość gazika po rozłożeniu w przedziale 11-13 cm x 11-13 cm, opakowanie po 50 albo 100 sztuk. Łączna liczba zamawianych sztuk: 60 000.
Interne Kennung47