See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Uit ervaringen van andere gemeenten is gebleken dat slechts één verzekeraar, Mandatis B.V. h.o.d.n. Melior Verzekeringen, bereid is in te schrijven op een gemeentelijke aansprakelijkheidsverzekeringspolis met een waarde boven de Europese aanbestedingsdrempel. Hierdoor is feitelijk geen concurrentie mogelijk. Artikel 2.32, eerste lid, sub b, van de Aanbestedingswet 2012 bepaalt dat de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging kan worden toegepast indien de opdracht om technische redenen slechts aan één ondernemer kan worden gegund. De gemeente Goes is daarom voornemens de opdracht rechtstreeks te gunnen aan Mandatis B.V. h.o.d.n. Melior Verzekeringen. De gemeente Goes maakt dit voornemen door middel van deze vrijwillige transparantie vooraf bekend en neemt een opschortende termijn van twintig kalenderdagen in acht. Indien binnen deze termijn geen gegrond bezwaar wordt gemaakt, zal de gemeente overgaan tot het sluiten van de overeenkomst met Mandatis. De polis kent een vaste looptijd van 3 jaar. De polis kent een verlengingsmogelijkheid van 2 x 1 jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uit ervaringen van andere gemeenten is gebleken dat slechts één verzekeraar, Mandatis B.V. h.o.d.n. Melior Verzekeringen, bereid is in te schrijven op een gemeentelijke aansprakelijkheidsverzekeringspolis met een waarde boven de Europese aanbestedingsdrempel. Hierdoor is feitelijk geen concurrentie mogelijk. Artikel 2.32, eerste lid, sub b, van de Aanbestedingswet 2012 bepaalt dat de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging kan worden toegepast indien de opdracht om technische redenen slechts aan één ondernemer kan worden gegund. De gemeente Goes is daarom voornemens de opdracht rechtstreeks te gunnen aan Mandatis B.V. h.o.d.n. Melior Verzekeringen. De gemeente Goes maakt dit voornemen door middel van deze vrijwillige transparantie vooraf bekend en neemt een opschortende termijn van twintig kalenderdagen in acht. Indien binnen deze termijn geen gegrond bezwaar wordt gemaakt, zal de gemeente overgaan tot het sluiten van de overeenkomst met Mandatis. -
Interne Kennung: 1