See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sygnalizacyjnych i zabezpieczających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 316-3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sygnalizacyjnych i zabezpieczających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 316-3. Przedmiot zamówienia podzielono na zadania. Rodzaj i ilości szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 282103-2026
Interne Kennung: 702600271
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14