See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu preču piegāde aģentūras vajadzībām
Beschreibung: Pārtikas produktu preču piegāde aģentūras vajadzībām
Interne Kennung: JEKNPAJ 2026/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piens un piena produkti
Los: LOT-0002
Titel: Siers
Los: LOT-0003
Titel: Svaiga gaļa
Los: LOT-0004
Titel: Gaļas produkti un desas
Los: LOT-0005
Titel: Putnu gaļa un putnu gaļas produkti
Los: LOT-0007
Titel: Maize
Los: LOT-0008
Titel: Zivis, zivju produkti