See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego w zakresie autobusowej komunikacji miejskiej na terenie Gminy Miasto Elbląg i gmin sąsiadujących.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w trakcji autobusowej komunikacji miejskiej na terenie Gminy Miasto Elbląg oraz gmin sąsiadujących, z którymi zostało zawarte porozumienie w celu wspólnej realizacji publicznego transportu zbiorowego, w okresie od 1 stycznia 2028 r. do 31 grudnia 2037 r., według opracowanego przez Zamawiającego rozkładu jazdy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części – zwane dalej Częściami/Pakietami: 1) Pakiet nr 1. Obejmuje usługi przewozowe na liniach autobusowych o szacowanej łącznej liczbie 1.375.000 wzkm rocznie, łącznie 13.750.000 wzkm w całym okresie trwania zamówienia. 2) Pakiet nr 2. Obejmuje usługi przewozowe na liniach autobusowych o szacowanej łącznej liczbie 1.375.000 wzkm rocznie, łącznie 13.750.000 wzkm w całym okresie trwania zamówienia. 3. Szczegółowe zapisy zawarto w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: ZP-01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w trakcji autobusowej komunikacji miejskiej na terenie Gminy Miasto Elbląg oraz gmin sąsiadujących, z którymi zostało zawarte porozumienie w celu wspólnej realizacji publicznego transportu zbiorowego, w okresie od 1 stycznia 2028 r. do 31 grudnia 2037 r., według opracowanego przez Zamawiającego rozkładu jazdy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części – zwane dalej Częściami/Pakietami: 1) Pakiet nr 1. Obejmuje usługi przewozowe na liniach autobusowych o szacowanej łącznej liczbie 1.375.000 wzkm rocznie, łącznie 13.750.000 wzkm w całym okresie trwania zamówienia. 3. Szczegółowe zapisy zawarto w SWZ i załącznikach do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w trakcji autobusowej komunikacji miejskiej na terenie Gminy Miasto Elbląg oraz gmin sąsiadujących, z którymi zostało zawarte porozumienie w celu wspólnej realizacji publicznego transportu zbiorowego, w okresie od 1 stycznia 2028 r. do 31 grudnia 2037 r., według opracowanego przez Zamawiającego rozkładu jazdy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części – zwane dalej Częściami/Pakietami: 2) Pakiet nr 2. Obejmuje usługi przewozowe na liniach autobusowych o szacowanej łącznej liczbie 1.375.000 wzkm rocznie, łącznie 13.750.000 wzkm w całym okresie trwania zamówienia. 3. Szczegółowy zapisy zawarto w SWZ i załącznikach do SWZ.