2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu ICT dla pracowni programowania w CKZ w ramach projektu "Profesjonalne Pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju"
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa oraz montaż sprzętu ICT do pracowni programowania w Centrum Kształcenia Zawodowego w Jastrzębiu-Zdroju. Przedmiotem zamówienia jest dostawa poniższego sprzętu ICT: 1. Komputer do programowania wraz z akcesoriami – 20 szt. 2. Monitor komputerowy – 20 szt. 3. Drukarka laserowa A4 kolorowa – 1 szt. 4. Oprogramowanie biurowe - Microsoft Office Professional Plus 2024 lub równoważne – 20 szt. 5. Monitor interaktywny wraz z uchwytem mocującym – 1 szt. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. "Profesjonalne Pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju”, dofinansowanego w ramach działania 10.14 „Infrastruktura kształcenia zawodowego”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: BZP.271.1.96.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232100 Drucker und Plotter, 30237240 Webkamera, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001