600696-2026 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Bodzanów oraz z PSZOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Bodzanów oraz z PSZOK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta i Gminy Bodzanów, a także z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanym dalej PSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Chodkowo, ul. Górna 3, w sposób: umożliwiający Zamawiającemu realizację obowiązków dotyczących przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz poziomu składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy, w tym obowiązki dotyczące prawidłowego odbioru, transportu, zagospodarowania oraz przekazywania danych i dokumentów, określa OPZ i projekt umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne KennungRP.271.30.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Bodzanów oraz z PSZOK”