See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów komputerowych z oprogramowaniem oraz notebooków z oprogramowaniem na rzecz Instytucji Kultury oraz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z oprogramowaniem, notebooków z oprogramowaniem oraz serwerów i macierzy dyskowych na rzecz instytucji kultury oraz na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, z podziałem na 6 części zamówienia: część I: Zestawy komputerowe z oprogramowaniem; część II: Notebooki z oprogramowaniem; część III: Serwery i macierze dyskowe z oprogramowaniem; część IV: Sprzęt komputerowy na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie („PT FEM 2021-2027"); część V: Notebooki z oprogramowaniem na rzecz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie („PT FEM 2021-2027”); część VI: Sprzęt komputerowy z oprogramowaniem na rzecz Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej („FAMI 2021-2027”). Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 66328-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zestawy komputerowe z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Komputer stacjonarny typu All in One do celów biurowych - 103 szt. 2. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów biurowych - 459 zestawy. 3. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów edukacyjnych - 83 zestawy. Oprogramowanie dodatkowe do komputerów: 1. Eset PROTECT Entry lub równoważne - 545 lic., 2. WinRAR w wersji 7.x pl 64bit lub równoważne - 545 lic. 3. Office 2024 Standard PL CSP - licencja bezterminowa lub równoważne - 373 lic. 4. Office 2024 Professional Plus PL CSP EDU – akademicka licencja bezterminowa lub równoważne - 122 lic.
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB/I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72265000 Software-Konfiguration
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części I zamówienia tj. 1. Komputer stacjonarny typu All in One do celów biurowych - 4 szt. Oprogramowanie dodatkowe do komputerów: 1. Eset PROTECT Entry lub równoważne - 4 lic. 2. WinRAR w wersji 7.x pl 64 bit lub równoważne - 4 lic. 3. Office 2024 Standard PL CSP - licencja bezterminowa lub równoważne - 4 lic. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy. W przypadku uruchomienia opcji będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Notebooki z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 1 - 30 szt. 2. Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 2 - 249 szt. 3. Notebook z oprogramowaniem do celów edukacyjnych - 60 szt. 4. Notebook z oprogramowaniem do celów edukacyjnych o podwyższonych parametrach - 34 szt. Oprogramowanie dodatkowe do komputerów: 1. Eset PROTECT Entry lub równoważne - 343 lic. 2. WinRAR w wersji 7.x pl 64bit lub równoważne - 343 lic. 3. Office 2024 Standard PL CSP - licencja bezterminowa lub równoważne - 186 lic. 4. Office 2024 Professional Plus PL CSP EDU – akademicka licencja bezterminowa lub równoważne - 135 lic.
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB/II
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Serwery i macierze dyskowe z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Serwer z oprogramowaniem typ 1 - 6 szt. 2. Serwer z oprogramowaniem typ 2 - 2 szt. 3. Serwer z oprogramowaniem typ 3 - 5 szt. 4. Serwer z oprogramowaniem typ 4 - 1 szt. 5. Serwer z oprogramowaniem typ 5 - 2 szt., 6. Serwer z oprogramowaniem typ 6 - 1 szt. 7. Serwer z oprogramowaniem typ 7 - 1 szt. 8. Serwer z oprogramowaniem typ 8 - 2 szt. 9. Serwer z oprogramowaniem typ 9 - 1 szt. 10. Serwer z oprogramowaniem typ 10 - 1 szt. 11. Serwer z oprogramowaniem typ 11 - 1 szt. 12. Serwer z oprogramowaniem typ 12 - 1 szt. 13. Serwer z oprogramowaniem typ 13 - 1 szt. 14. Serwer z oprogramowaniem typ 14 - 1 szt. 15. Macierz dyskowa typ 1 - 2 szt. 16. Macierz dyskowa typ 2 - 1 szt. 17. Macierz dyskowa typ 3 - 1 szt. 18. Macierz dyskowa typ 4 - 2 szt. 19. Macierz dyskowa typ 5 - 2 szt. 20. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 1 - 1 szt. 21. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 2 - 6 szt. 22. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 3 - 1 szt. 23. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 4 - 1 szt. 24. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 5 - 1 szt. 25. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 6 - 1 szt. 26. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 7 - 1 szt. 27. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 8 - 1 szt. 28. Macierz dyskowa (sieciowy serwer plików NAS) typ 9 - 1 szt. 29. Oprogramowanie Windows Server CAL 2025 Single License Academic DeviceCAL lub równoważne - 275 lic. 30. Oprogramowanie Windows Server CAL 2025 Single License Academic RDS CAL lub równoważne - 5 lic. 31. Oprogramowanie Windows Server CAL 2025 Single License Academic UserCAL lub równoważne -110 lic. 32. Oprogramowanie Windows Server CAL 2025 Single License DeviceCAL lub równoważne - 125 lic. 33. Oprogramowanie Windows Server CAL 2025 Single License UserCAL lub równoważne - 325 lic. 34. Oprogramowanie Windows Server Datacenter Core 2025 CSP License – licencja wieczysta na wszystkie rdzenie procesorów serwera lub równoważne - 3 lic. 35. Oprogramowanie Windows Server Standard Core 2025 CSP Academic License – edukacyjna licencja wieczysta na wszystkie rdzenie procesorów serwera lub równoważne - 4 lic. 36. Oprogramowanie Windows Server Standard Core 2025 CSP License – licencja wieczysta na wszystkie rdzenie procesorów serwera lub równoważne - 13 lic.
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB/III
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Sprzęt komputerowy na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie („PT FEM 2021-2027")
Beschreibung: 1. Komputer stacjonarny typu All in One do celów biurowych - 45 szt. 2. Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 1 - 1 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB/IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Notebooki z oprogramowaniem na rzecz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie („PT FEM 2021-2027”)
Beschreibung: 1. Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 2 - 40 szt. Oprogramowanie dodatkowe do komputerów: 1. Eset PROTECT Entry lub równoważne - 40 lic. 2. WinRAR w wersji 7.x pl 64bit lub równoważne - 40 lic. 3. Office 2024 Standard PL CSP - licencja bezterminowa lub równoważne - 40 lic.
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB/V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Sprzęt komputerowy z oprogramowaniem na rzecz Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej („FAMI 2021-2027”)
Beschreibung: 1. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem do celów biurowych - 30 zestawów. 2. Notebook z oprogramowaniem do celów biurowych typ 2 - 8 szt. Oprogramowanie dodatkowe do komputerów: 1. Eset PROTECT Entry lub równoważne - 38 lic. 2. WinRAR w wersji 7.x pl 64bit lub równoważne - 38 lic. 3. Office 2024 Standard PL CSP - licencja bezterminowa lub równoważne - 38 lic.
Interne Kennung: OR-D-III.272.84.2025.LB/VI