2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi restauracyjne na rzecz uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 26 we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: organizacja żywienia i usługi restauracyjne realizowane w placówce oświatowej ZSP 26 we Wrocławiu, zgodnie z opisem zawartym w–załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami
Interne Kennung: ZSP 26/5/2026/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe, obejmujące okres od 01.01.2027 do 31.12.2027 r oraz na prawo opcji obejmujące okres od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r.