600718-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo od III do V Ligi w II połowie 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPromocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo od III do V Ligi w II połowie 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności realizowana poprzez zespół piłki nożnej mężczyzn biorący udział w rozgrywkach o mistrzostwo od III do V Ligi w sezonie rozgrywkowym 2026/2027, zgodnie z terminarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej, który podczas wszystkich meczów piłkarskich rozgrywanych w roli gospodarza będzie występował w Gdyni.
Vorherige Bekanntmachung475745-2026
Interne KennungGCS.DZPI.2710.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPromocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo od III do V Ligi w II połowie 2026 roku