600762-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. – produkty farmaceutyczne w 36 zadaniach – programy lekowe, katalog chemioterapii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. – produkty farmaceutyczne w 36 zadaniach – programy lekowe, katalog chemioterapii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w Załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Interne KennungD25M/251/N/54-96rj/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. Zasady skorzystania z prawa opcji opisane zostały szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ (Projekt Umowy).
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 17
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 18
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie nr 19
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie nr 20
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie nr 21
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie nr 22
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 23
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie nr 24
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
TitelZadanie nr 25
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
TitelZadanie nr 26
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 27
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
TitelZadanie nr 28
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
TitelZadanie nr 29
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
TitelZadanie nr 30
Interne KennungZadanie nr 30
LosLOT-0031
TitelZadanie nr 31
Interne KennungZadanie nr 31
LosLOT-0032
TitelZadanie nr 32
Interne KennungZadanie nr 32
LosLOT-0033
TitelZadanie nr 33
Interne KennungZadanie nr 33
LosLOT-0034
TitelZadanie nr 34
Interne KennungZadanie nr 34
LosLOT-0035
TitelZadanie nr 35
Interne KennungZadanie nr 35
LosLOT-0036
TitelZadanie nr 36
Interne KennungZadanie nr 36
600762-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: D25M/251/N/54-96rj/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: Zadanie nr 1
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12
Internal identifier: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13
Internal identifier: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18
Internal identifier: Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19
Internal identifier: Zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20
Internal identifier: Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21
Internal identifier: Zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22
Internal identifier: Zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23
Internal identifier: Zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24
Internal identifier: Zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 25
Internal identifier: Zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26
Internal identifier: Zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27
Internal identifier: Zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 28
Internal identifier: Zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 29
Internal identifier: Zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 30
Internal identifier: Zadanie nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie nr 31
Internal identifier: Zadanie nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Zadanie nr 32
Internal identifier: Zadanie nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Zadanie nr 33
Internal identifier: Zadanie nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Zadanie nr 34
Internal identifier: Zadanie nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Zadanie nr 35
Internal identifier: Zadanie nr 35
Lot: LOT-0036
Title: Zadanie nr 36
Internal identifier: Zadanie nr 36