600803-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung305939-2026
Interne KennungDZP-271-12/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0063
Titel63.Łóżka szpitalne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.63
LosLOT-0067
Titel67.Mikroskop laryngologiczny
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.67
LosLOT-0068
Titel68.Mikroskop operacyjny laryngologiczny
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.68
LosLOT-0069
Titel69.Mikroskop operacyjny do stosowania w chirurgii kręgosłupa
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.69
LosLOT-0074
Titel74.Myjnie - dezynfektory
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.74
LosLOT-0075
Titel75.Napęd ortopedyczny
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.75
LosLOT-0076
Titel76.Neuromonitor i shaver
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.76
LosLOT-0079
Titel79.Polisomnograf
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.79
LosLOT-0082
Titel82.Posturografia i system VNG
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.82
LosLOT-0084
Titel84.Respiratory
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.84
LosLOT-0085
Titel85.Respiratory transportowe
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.85
LosLOT-0087
Titel87.Sfinkterometr
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.87
LosLOT-0090
Titel90.Spirometry
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.90
LosLOT-0094
Titel94.Sterylizatory parowe
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.94
LosLOT-0096
Titel96.Stolik narzędziowy z nawiewem strumienia powietrza
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.96
LosLOT-0102
Titel102.Systemy ortopedyczne
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.102
LosLOT-0105
Titel105.Tomograf komputerowy
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.105
LosLOT-0106
Titel106.Tomograf optyczny
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.106