600806-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen – STRATEGICKÉ ÚZEMIE VALALIKY FÁZA 1 - Externá infraštruktúra – REKONŠTRUKCIA ÚPRAVNE VÔD VZ BUKOVEC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: STRATEGICKÉ ÚZEMIE VALALIKY FÁZA 1 - Externá infraštruktúra – REKONŠTRUKCIA ÚPRAVNE VÔD VZ BUKOVEC
Beschreibung: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác pre projekt: STRATEGICKÉ ÚZEMIE VALALIKY FÁZA 1 - Externá infraštruktúra – REKONŠTRUKCIA ÚPRAVNE VÔD VZ BUKOVEC. Celkový opis projektu je uvedený v Sprievodnej správe a v Súhrnných technických správach v Dokumentácii pre realizáciu stavby. Pre zabezpečenie plynulej distribúcie potrebného množstva pitnej vody pre Strategické územie Valaliky je nutné zrealizovať obnovu zásobovacieho vodovodu Bukovec – Šaca od odbočky nad obcou Malá Ida po existujúci vodojem 2x1000m3 Šaca. V rámci navrhovaného riešenia je potrebné vybudovať nový vodojem Šaca o objeme 2x3500m3, ktorý bude primárne napájaný z vodovodného radu Bukovec – Šaca a sekundárne z novovybudovaného výtlačného potrubia napojeného na vodovodné rady Turňa – Drienovec cez automatickú tlakovú stanicu s akumulačnou nádržou v obci Šaca. Z nového vodojemu „Šaca“ bude vybudované prívodné potrubie pitnej vody pre územie strategického parku, odkiaľ bude vybudovaná vetva vodovodného potrubia pre park a vetva vodovodného potrubia, ktorá napája obec Valaliky s možnosťou napojenia priľahlých obcí Geča, Čaňa, Gyňov, Belža. Z vybudovania vetvy vodovodu v smere obce Haniska, bude možnosť napojenie obcí Haniska, Sokoľany, Bočiar. V rámci projektu sa rieši rekonštrukcia úpravne vôd VZ Bukovec, na výkon Q=350l/s. Podrobnejší opis je obsiahnutý v technických správach jednotlivých stavebných objektov, ktoré sú súčasťou projektovej dokumentácie v stupni dokumentácia pre realizáciu stavby („DRS“). Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: VO-NZ007/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51514110 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 45245000 Nassbager- und Pumparbeiten für Wasseraufbereitungsanlagen, 44161200 Hauptwasserleitungen, 45232151 Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45255400 Fertigungsarbeiten, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie