2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż dodatkowych nowych ławek dla Bielan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest demontaż istniejących ławek, zakup oraz montaż nowych ławek na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Adres inwestycji: Szczegółowe lokalizacje ławek zostaną przekazane Wykonawcy w momencie podpisania umowy. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: a) Demontaż starych ławek w miejscach wskazanych przez Zamawiającego – 116 szt. b) Utylizację zdemontowanych ławek zgodnie z obowiązującymi przepisami. c) Zakup i montaż ławek typu warszawskiego z oparciem i podłokietnikami – 140 szt. d) Montaż ławek, na podłożu utwardzonym i nieutwardzonym, w sposób zapewniający stabilność i bezpieczeństwo użytkowania (80 szt. na terenie nieutwardzonym, 60 szt. na terenie utwardzonym).
Interne Kennung: UD-III-WZP.271.39.2026.EPI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113600 Bänke
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 39113300 Sitzbänke
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39113600 Benches
Place of performance
Postal address: ul. S. Żeromskiego 29
Town: Warszawa
Postcode: 01-882
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)