600815-2026 - Ergebnis
Polen – Abwassersammlung – Usługi wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych polegająca na wywozie nieczystości ciekłych z przenośnych kabin sanitarnych; wynajem i serwisowanie umywalek wolnostojących podstawianych na zgłoszenie Zamawiającego oraz wywóz nieczystości ciekłych gromadzonych w zbiornikach bezodpływowych w rejonie działania 32 WOG w Zamościu w zakresie 11 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych polegająca na wywozie nieczystości ciekłych z przenośnych kabin sanitarnych; wynajem i serwisowanie umywalek wolnostojących podstawianych na zgłoszenie Zamawiającego oraz wywóz nieczystości ciekłych gromadzonych w zbiornikach bezodpływowych w rejonie działania 32 WOG w Zamościu w zakresie 11 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Usługi wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych polegająca na wywozie nieczystości ciekłych z przenośnych kabin sanitarnych z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, wynajem i serwisowanie umywalek wolnostojących podstawianych na zgłoszenie Zamawiającego na teren kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu oraz podstawienie i serwisowanie na zgłoszenie Zamawiającego kabin sanitarnych w rejonie działania niżej wymienionych Sekcjach Obsługi Infrastruktury, tj: Chełm, Hrubieszów, Lublin, Zamość oraz doraźny wynajem kabin, umywalek wolnostojących oraz wywóz nieczystości ciekłych gromadzonych w zbiornikach bezodpływowych zlokalizowanych na terenie kompleksów znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu w zakresie 11 (jedenastu) część: Część nr 1 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Chełm; Część nr 2 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Lublin; Część nr 3 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Zamość; Część nr 4 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Hrubieszów; Część nr 5 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Hrubieszów; Część nr 6 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Zamość, m. Łabunie Reforma; Część nr 7 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Zamość, m. Sitaniec Wolica; Część nr 8 – odbiór nieczystości ciekłych SOI Chełm, m. Srebrzyszcze; Część nr 9 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Lublin, m. Kraśnik; Część nr 10 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Jawidz, m. Jawidz; Część nr 11 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Hrubieszów, m. Honiatycze. Nr sprawy ZP/PN/22/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 określają: części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; części nr 4– stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; części nr 10 – stanowiący Załącznik nr 1j do SWZ; części nr 11 – stanowiący Załącznik nr 1k do SWZ. UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej jako załącznik nr 1 do SWZ; Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zamówienia podstawowego. Wysokość opcji wynosi: • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 1; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 2; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 3; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 4; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 5; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 6; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 7; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 8; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 9; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 10; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 11; W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. Zastosowanie prawa opcji określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz.277 z późniejszymi zmianami) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp. Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp: 1) część od 1 do 4 - Wykonawca świadczący usługę wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych i umywalek wolnostojących powinien zatrudnić na podstawie umowy o pracę osoby bezpośrednio związane z realizacją umowy, czyli osoby wykonujące serwisy oraz podstawienia kabin sanitarnych i umywalek wolnostojących 2) część od 5 do 11 - Wykonawca świadczący usługę wywozu nieczystości ciekłych gromadzonych w zbiornikach bezodpływowych powinien zatrudnić na podstawie umowy o pracę osoby bezpośrednio związane z realizacją umowy, czyli osoby odbierające nieczystości ciekłe. odbierające nieczystości ciekłe. Sposób dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych a art. 95 ust 1 , art. 438 ustawy Pzp, zgodnie z umową. Sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zatrudnienia przez wykonawcę na podstawie umowy o prace osób wykonujących wskazane powyżej czynności, zgodnie z umową
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
LosLOT-0001
Titelwynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Chełm
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Usługi wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych polegająca na wywozie nieczystości ciekłych z przenośnych kabin sanitarnych z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, wynajem i serwisowanie umywalek wolnostojących podstawianych na zgłoszenie Zamawiającego na teren kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu oraz podstawienie i serwisowanie na zgłoszenie Zamawiającego kabin sanitarnych w rejonie działania niżej wymienionych Sekcjach Obsługi Infrastruktury, tj: Chełm, Hrubieszów, Lublin, Zamość oraz doraźny wynajem kabin, umywalek wolnostojących oraz wywóz nieczystości ciekłych gromadzonych w zbiornikach bezodpływowych zlokalizowanych na terenie kompleksów znajdujących się w rejonie działania 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu w zakresie 11 (jedenastu) część: Część nr 1 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Chełm; Część nr 2 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Lublin; Część nr 3 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Zamość; Część nr 4 – wynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Hrubieszów; Część nr 5 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Hrubieszów; Część nr 6 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Zamość, m. Łabunie Reforma; Część nr 7 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Zamość, m. Sitaniec Wolica; Część nr 8 – odbiór nieczystości ciekłych SOI Chełm, m. Srebrzyszcze; Część nr 9 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Lublin, m. Kraśnik; Część nr 10 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Jawidz, m. Jawidz; Część nr 11 – odbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Hrubieszów, m. Honiatycze. Nr sprawy ZP/PN/22/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 określają: części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ; części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ; części nr 4– stanowiący Załącznik nr 1d do SWZ; części nr 5 – stanowiący Załącznik nr 1e do SWZ; części nr 6 – stanowiący Załącznik nr 1f do SWZ; części nr 7 – stanowiący Załącznik nr 1g do SWZ; części nr 8 – stanowiący Załącznik nr 1h do SWZ; części nr 9 – stanowiący Załącznik nr 1i do SWZ; części nr 10 – stanowiący Załącznik nr 1j do SWZ; części nr 11 – stanowiący Załącznik nr 1k do SWZ. UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załączniki szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia w odniesieniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 spakowane w jednym pliku w formacie ZIP, plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej jako załącznik nr 1 do SWZ; Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zamówienia podstawowego. Wysokość opcji wynosi: • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 1; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 2; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 3; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 4; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 5; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 6; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 7; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 8; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 9; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 10; • do 70% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 11; W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia gwarantowanego. Zastosowanie prawa opcji określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części.
Optionen
Beschreibung der OptionenZastosowanie prawa opcji zostało określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio do danej części.
LosLOT-0002
Titelwynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Lublin
LosLOT-0003
Titelwynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Zamość
LosLOT-0004
Titelwynajem i serwisowanie kabin sanitarnych oraz umywalek wolnostojących na terenie SOI Hrubieszów
LosLOT-0005
Titelodbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Hrubieszów
LosLOT-0006
Titelodbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Zamość, m. Łabunie Reforma
LosLOT-0007
Titelodbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Zamość, m. Sitaniec Wolica
LosLOT-0008
Titelodbiór nieczystości ciekłych SOI Chełm, m. Srebrzyszcze
LosLOT-0009
Titelodbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Lublin, m. Kraśnik
LosLOT-0010
Titelodbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Jawidz, m. Jawid
LosLOT-0011
Titelodbiór nieczystości ciekłych z terenu SOI Hrubieszów, m. Honiatycze