2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente Maastricht
Beschreibung: Het betreft een eigendommenverzekering overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Maastricht, alsmede de scholen ten behoeve van het Primair- en Voortgezet Onderwijs, gelegen binnen de gemeente. Zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een eigendommenverzekering overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Maastricht, alsmede de scholen ten behoeve van het Primair- en Voortgezet Onderwijs, gelegen binnen de gemeente. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing