2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy gazów technicznych wraz z dzierżawą butli dla IWC PAN.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów technicznych w butlach wraz z dzierżawą butli dla IWC PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – rodzaje i czystości gazów, wskazanie norm, dopuszczalne poziomy zanieczyszczeń, rozmiary i szacunkowe liczby butli oraz szacunkowe ilości gazów, a także warunki dzierżawy butli – zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący punkt 3 SWZ.
Interne Kennung: ZP-308/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Oferta którą składa Wykonawca powinna zawierać: 1.1. Wypełniony formularz oferty - wzór-Załącznik nr 1 do SWZ. 1.2. Pełnomocnictwo w formie zgodnej z wymaganiem określonym w ust. 12.6 SWZ jeżeli ustanowiono pełnomocnika; 1.3. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania lub dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych. 1.4. Oświadczenie, z którego wynika, że w stosunku do wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514)- (wzór Zał. nr 2 do SWZ) 1.5. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w ust. 7.7 SWZ – specyfikacje techniczne 2. Szczegółowe informacje o dokumentach składanych wraz z ofertą znajdują się w rozdziale 12 SWZ 3. Na wezwanie Zamawiającego - Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych: 3.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy oraz art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3.2. oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, wzór - Załącznik nr 3 do SWZ. 3.3. oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w formularzu JEDZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 Ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 Ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy, (wzór – załącznik nr 4 do SWZ) 3.4. oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 oraz w pkt 7.8 niniejszej SWZ – formularz JEDZ - wzór - Załącznik nr 5 do SWZ. Zgodnie z art. 139 ust 2 Zamawiający żąda powyższego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3.5. wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyny niezależnej od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów, oświadczenie Wykonawcy, wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 4. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa informacje wskazane w ust 7.3 SWZ. 5. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podmiotowe środki dowodowe - na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, składa każdy z Wykonawców występujących wspólnie. 6. Szczegółowe informacje na temat wymaganych oświadczeń, dokumentów, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych znajdują się w rozdziale 7 SWZ 7. Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności. 8. Zamawiający może unieważnić postępowanie na podstawie art.257 ustawy. 9. Projektowane postanowienia umowy, w tym informacje na temat płatności stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111700 Stickstoff, 24111100 Argon, 24321115 Acetylen, 24111900 Sauerstoff, 24111600 Wasserstoff, 24111300 Helium
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy gazów technicznych wraz z dzierżawą butli dla IWC PAN Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów technicznych w butlach wraz z dzierżawą butli dla IWC PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – rodzaje i czystości gazów, wskazanie norm, dopuszczalne poziomy zanieczyszczeń, rozmiary i szacunkowe liczby butli oraz szacunkowe ilości gazów, a także warunki dzierżawy butli – zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący punkt 3 SWZ Zadanie 1: Kod CPV: 24100000-5 Gazy , 24111700-2 Azot, 24111100-6 Argon, 24321115-9 Acetylen, 24111900-4 Tlen, 24111600-1 Wodór, 24111300-8 Hel. Tabela nr 1: Gaz Czystość Opakowanie Ciśnienie / zawartość Przewidywana ilość A B C D E Azot 6.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 719 Azot 5.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 28 Azot 4.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 55 Wodór 5.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 35 Wodór 6.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 124 Wodór 4.0 wiązka butli 50 l lub mniejszych, dowolna liczba butli, zawartość ≥ 120 m³, maks. 990 × 750 × 1890 mm, masa do 1000 kg 200 bar 17 400 m³ Tlen techniczny butla 50 l 200 bar, 10 m³ 4 Tlen 5.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 4 Tlen 5.5 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 4 Argon 6.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 55 Argon 5.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 124 Argon 5.0 wiązka butli 50 l lub mniejszych, dowolna liczba butli, zawartość ≥ 120 m³, maks. 1400 × 1400 × 2150 mm, masa do 1650 kg 200 bar 5 760 m³ Hel 5.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 7 Hel 6.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 7 Amoniak 5.0 butla dowolnej pojemności, napełnienie zgodne z dopuszczalnym stopniem napełnienia amoniaku skroplony 4 399 kg Acetylen techniczny butla 10 kg rozpuszczony, 10 kg 4 Gaz formujący 5%H2 w N2 6.0 butla 50 l 200 bar, 10 m³ 14 Dzierżawa butli standardowych x butlo-dzień stawka za butlę na dobę 276 192 Dzierżawa wiązek x wiązko-dzień stawka za wiązkę na dobę 6 576 Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 3 SWZ
Interne Kennung: ZP-308/07/2026 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy gazów technicznych wraz z dzierżawą butli dla IWC PAN Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazów technicznych w butlach wraz z dzierżawą butli dla IWC PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – rodzaje i czystości gazów, wskazanie norm, dopuszczalne poziomy zanieczyszczeń, rozmiary i szacunkowe liczby butli oraz szacunkowe ilości gazów, a także warunki dzierżawy butli – zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący punkt 3 SWZ Zadanie 2: Kod CPV: 24100000-5 Gazy Tabela nr 2: Gaz Czystość Opakowanie Ciśnienie / zawartość Przewidywana ilość A B C D E Silan 6.0 butla 10 l - 2 Chlor 5.0 butla 2 kg - 2 Chlorowodór 5.5 butla 10 l - 2 Amoniak 6.0 butla dowolnej pojemności, napełnienie zgodne z dopuszczalnym stopniem napełnienia amoniaku skroplony 371 kg Dzierżawa butli gazów specjalnych x butlo-dzień stawka za butlę na dobę 9 864 Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 3 SWZ
Interne Kennung: ZP-308/07/2026 Zadanie 2