600851-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Lentiz Onderwijsgroep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Lentiz Onderwijsgroep
BeschreibungBrandverzekering Lentiz Onderwijsgroep Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungBrandverzekering Lentiz Onderwijsgroep
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.