600888-2026 - Ergebnis
Polen – Solarenergie – Program Partnerski Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProgram Partnerski Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i montaż magazynów energii EE i/lub instalacji PV na budynkach użyteczności publicznych na terenie gminy Świebodzice celem poprawy efektywności energetycznej tychże zasobów będących własnością gminy. Przedmiotem zamówienia objęte są budynki użyteczności publicznej przeznaczone na cele świadczenia usług dla mieszkańców gminy Świebodzice. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt. 15 ustawy Pzp. Zamówienie obejmuje dwie części: Część 1: Zadnie 1 – Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 1, 58-160 Świebodzice Część 2: Zadanie 1 – Miejski Zarząd Nieruchomości, ul. Świdnicka 7b, 58-160 Świebodzice Zadanie 2 – Przedszkole Nr 3 Niezapominajka, ul. Spokojna 3, 58-160 Świebodzice Zadanie 3 – Szkoła Podstawowa Integracyjna im. H. Sienkiewicza, ul. Ciernie 30, 58-160 Świebodzice Zadanie 4 – Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania, ul. Mieszka Starego 4, 58-160 Świebodzice Zadanie 5 – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Korczaka, ul. Ofiar Oświęcimskich 58, 58-160 Świebodzice Główny przedmiot: 09330000-1 – energia słoneczna Dodatkowe przedmioty: 09331200-0 – słoneczne moduły fotoelektryczne, 09332000-5 – instalacje słoneczne, 09331000-8 – baterie słoneczne 31430000-9 – akumulatory elektryczne, 45315300-1 – instalacje zasilania elektrycznego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331000 Solarbatterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii. Część 1 dotyczy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 1, 58-160 Świebodzice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części został określony w załączniku Nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki przedmiotowe dla wszystkich części dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku Nr 7 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji i wznowień.
LosLOT-0002
TitelZadanie 1, zadanie 2, zadanie 3, zadanie 4, zadanie 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii. Część 2 obejmuje: Zadanie 1 – Miejski Zarząd Nieruchomości, ul. Świdnicka 7b, 58-160 Świebodzice Zadanie 2 – Przedszkole Nr 3 Niezapominajka, ul. Spokojna 3, 58-160 Świebodzice Zadanie 3 – Szkoła Podstawowa Integracyjna im. H. Sienkiewicza, ul. Ciernie 30, 58-160 Świebodzice Zadanie 4 – Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania, ul. Mieszka Starego 4, 58-160 Świebodzice Zadanie 5 – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Korczaka, ul. Ofiar Oświęcimskich 58, 58-160 Świebodzice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części został określony w załączniku Nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki przedmiotowe dla wszystkich części dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku Nr 7 do SWZ.