2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizace a rekonstrukce bytů v bytových domech v Brně-Líšni V. etapa - OPCE“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem, dle projektové dokumentace a výkazu výměr, provádět stavební práce a dodávky spočívající v realizaci modernizace a rekonstrukce bytových domů ve vlastnictví statutárního města Brna a svěřených do správy městské části Brno – Líšni.
Interne Kennung: N006/26/V00017232
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem tohoto jednacího řízení bez uveřejnění je zadání vyhrazeného opčního plnění, které bylo vyhrazeno v původní zadávací dokumentaci k veřejné zakázce „Modernizace a rekonstrukce bytů v bytových domech v Brně‑Líšni V. etapa“ jako vyhrazená změna závazku ve výši 30 % z předpokládané hodnoty původní veřejné zakázky.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizace a rekonstrukce bytů v bytových domech v Brně-Líšni V. etapa - OPCE
Beschreibung: Předmětem tohoto jednacího řízení bez uveřejnění je zadání vyhrazeného opčního plnění, které bylo vyhrazeno v původní zadávací dokumentaci k veřejné zakázce „Modernizace a rekonstrukce bytů v bytových domech v Brně‑Líšni V. etapa“ jako vyhrazená změna závazku ve výši 30 % z předpokládané hodnoty původní veřejné zakázky.