2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení přístrojového vybavení pozorovacího domku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojového vybavení pozorovacího domku. Součástí předmětu plnění je rovněž dodávka veškerých nezbytných licencí pro řádné užívání přístrojového vybavení vč. software. Předmět plnění musí tvořit jeden integrovaný a plně funkční celek. Veškeré hardwarové a softwarové vybavení musí být dodáno v plně funkčním stavu a ve verzích, umožňujících jeho funkčně i časově neomezené užívání v místě plnění s možností uživatelské parametrizace tam, kde je to s ohledem na záruku a bezpečnost používání instalovaného přístrojového vybavení možné.
Interne Kennung: Pořízení přístrojového vybavení pozorovacího domku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente, 38630000 Astronomische und optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001