600921-2026 - Wettbewerb
Polen – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Świadczenie całodobowych dyżurów pełnionych przez lekarzy wraz z ratownikiem medycznym lub pełnionych przez ratowników medycznych i przybyciem lekarza do ambulatorium w KWK „Knurów-Szczygłowice” w celu zabezpieczenia pomocy medycznej związanej z prowadzeniem ruchu zakładu górniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie całodobowych dyżurów pełnionych przez lekarzy wraz z ratownikiem medycznym lub pełnionych przez ratowników medycznych i przybyciem lekarza do ambulatorium w KWK „Knurów-Szczygłowice” w celu zabezpieczenia pomocy medycznej związanej z prowadzeniem ruchu zakładu górniczego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung34/P/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
LosLOT-0001