See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń i środków ochrony indywidualnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, obłożeń i środków ochrony indywidualnej dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Interne Kennung: ZP-1420-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141420 Operationshandschuhe, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zestaw obłożeń TUR
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 7 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 50% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zestaw serwet uniwersalny
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 2
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Fartuchy chirurgiczne wzmocnione i bez wzmocnień
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 3
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Fartuchy chirurgiczne z włókniny celulozowo poliestrowej
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 4
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Czepki operacyjne
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 5
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne lateksowe i do podwójnego systemu
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 6
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Rękawice nitrylowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 7
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne antyalergiczne poliizoprenowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 8
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Rękawice nitrylowe długie
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 9
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Rękawice winylowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 10
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Rękawice lateksowe bezpudrowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 11
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Opatrunek do mocowania kaniul obwodowych 7,5x5
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 12
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Opatrunek do mocowania kaniul obwodowych 8x6
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 13
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Opatrunek przeźroczysty do mocowania kaniul obwodowych 7,5x5
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 14
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Pieluchy o podwyższonej chłonności L
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 15
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Pieluchy o podwyższonej chłonności XL
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 16
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Pieluchy o standardowej chłonności L
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 17
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Pieluchy o standardowej chłonności XL
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 18
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Przylepce na rolce
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 19
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Kompresy gazowe niejałowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 20
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Kompresy gazowe jałowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 21
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zestaw do wkłucia lędźwiowego
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 22
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Kompres włókninowy jałowy, kompresy wysokochłonne
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 23
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Kompresy Y jałowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 24
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Opatrunek włókninowy z wkładem chłonnym
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 25
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Opatrunek do mocowania wkłuć centralnych duży
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 26
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Opatrunek do mocowania wkłuć z wcięciem
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 27
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Opatrunki do zabezpieczenia cewników i wkłuć centralnych
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 28
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Spray ze srebrem
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 29
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 30
Beschreibung: Opatrunek parafinowy
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 30
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 31
Beschreibung: Opatrunek foliowy na rolce
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 31
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 32
Beschreibung: Gaziki do dezynfekcji
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 32
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 33
Beschreibung: Kompres żelowy ciepło-zimno
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 33
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 34
Beschreibung: Wchłanialna hemostatyczna żelatynowa gąbka
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 34
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 35
Beschreibung: Wchłanialna siatka hemostatyczna
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 35
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 36
Beschreibung: Gaza jałowa i niejałowa
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 36
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 37
Beschreibung: Wata
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 37
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 38
Beschreibung: Opaski
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 38
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 39
Beschreibung: Opaska gipsowa, podkłady
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 39
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 40
Beschreibung: Siatka opatrunkowa
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 40
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 41
Beschreibung: Przylepce
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 41
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 42
Beschreibung: Opatrunki przeciwodleżynowe specjalistyczne
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 42
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 43
Beschreibung: Opatrunki przeciwodleżynowe hydrożelowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 43
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 44
Beschreibung: Opatrunki przeciwodleżynowe ze srebrem
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 44
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 45
Beschreibung: Opatrunki antybiofilmowe oczyszczające
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 45
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 46
Beschreibung: Płyn i żel do oczyszczania ran na bazie podchlorynów
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 46
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 47
Beschreibung: Płyn i żel do oczyszczania ran na bazie PHMB
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 47
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 48
Beschreibung: Wkłady i majtki chłonne
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 48
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 49
Beschreibung: Wosk kostny
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 49
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 50
Beschreibung: Zestaw do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 50
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 51
Beschreibung: Siatka makroporowa, siatka przepuklinowa
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 51
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 52
Beschreibung: Siatki do przepuklin pępkowych
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 52
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 53
Beschreibung: Siatki chirurgiczne częściowo wchłanialne
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 53
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 54
Beschreibung: Siatki laparoskopowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 54
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 55
Beschreibung: Paski do zamykania ran
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 55
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 56
Beschreibung: Cewnik balonowy
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 56
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 57
Beschreibung: Gąbka Garamycynowa
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 57
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 58
Beschreibung: Prześcieradło jednorazowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 58
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 59
Beschreibung: Podkład z włókniny
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 59
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 60
Beschreibung: Podkład z wkładem chłonnym
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 60
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 61
Beschreibung: Pokrowiec na ramię C foliowy
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 61
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 62
Beschreibung: Pokrowiec na kolonoskop
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 62
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 63
Beschreibung: Pokrowiec na bronchoskop
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 63
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 64
Beschreibung: Pokrowiec na gastroskop
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 64
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 65
Beschreibung: Pokrowiec foliowy na sprzęt medyczny
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 65
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 66
Beschreibung: Osłona na przewody
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 66
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 67
Beschreibung: Zestaw pokrowców do transportu endoskopów
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 67
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 68
Beschreibung: Jałowe wkłady do wózka z podkładem
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 68
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 69
Beschreibung: Zestaw ochronny na głowicę USG
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 69
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 70
Beschreibung: Zestawy obłożeń
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 70
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 71
Beschreibung: Serweta na stolik narzędziowy
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 71
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 72
Beschreibung: Serweta operacyjna z gazy z nitką RTG, jałowa
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 72
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 73
Beschreibung: Serweta z otworem położonym decentralnie do Griggsa
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 73
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 74
Beschreibung: Jałowe serwetki celulozowe do osuszania rąk
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 74
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 75
Beschreibung: Serwetki niejałowe do osuszania rąk
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 75
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 76
Beschreibung: Serwety z włókniny foliowanej
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 76
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 77
Beschreibung: Folia operacyjna o działaniu bakteriobójczym
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 77
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 78
Beschreibung: Taśma samoprzylepna, sterylna
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 78
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 79
Beschreibung: Osłony ortopedyczna na kończynę
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 79
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 80
Beschreibung: Zarękawki foliowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 80
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 81
Beschreibung: Maska chirurgiczna z osłoną na oczy
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 81
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 82
Beschreibung: Majtki diagnostyczne
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 82
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 83
Beschreibung: Fartuch foliowy
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 83
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 84
Beschreibung: Fartuch wizytacyjny
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 84
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 85
Beschreibung: Czepki chirurgiczne z taśmą pochłaniającą pot
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 85
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 86
Beschreibung: Ochranicze na buty
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 86
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 87
Beschreibung: Maseczki chirurgiczne z trokami i gumkami na Blok Operacyjny
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 87
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 88
Beschreibung: Maseczki chirurgiczne z trokami i gumkami
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 88
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 89
Beschreibung: Maski FFP3 bez zaworka
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 89
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 90
Beschreibung: Ubrania jednorazowe
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 90
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 91
Beschreibung: Płyn do odklejania plastrów
Interne Kennung: ZP-1420-2026 zadanie nr 91