See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRIJEVOZ I ISPORUKA ZDRAVSTVENO ISPRAVNE VODE ZA LJUDSKU POTROŠNJU
Beschreibung: Usluge prijevoza pitke vode autocisternama otoka Brača i otoka Hvara – okvirni sporazum na 2 godine
Interne Kennung: EVV:01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prijevoz pitke vode općina Bol i općina Nerežišće
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda Prijevoz pitke vode općina Bol i općina Nerežišće izuzet sve adrese zapadno od Vela Farske - otok Brač
Interne Kennung: EVV:01/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Prijevoz pitke vode općina Milna - otok Brača
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda OPĆINA MILNA uključujući sve adrese zapadno od Vela Farske koje spadaju pod Općinu Nerežišća, OPĆINA SUTIVAN, OPĆINA POSTIRA I GRAD SUPETRA
Interne Kennung: EVV:01/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Prijevoz pitke vode općina Selca i općina Pučišća
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda po grupama: Područje grupe 3. odnosi se na: OPĆINA SELCA I OPĆINA PUČIŠĆA
Interne Kennung: EVV:01/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Prijevoz pitke vode na otoku Hvaru
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz pitke vode putem cestovnog vozila za kućanstva u kojima vodoopskrba nije riješena putem javnog vodovoda na području grada Hvara, općine Jelsa, općine Sučuraj i grada Stari Grada.
Interne Kennung: EVV:01/26-4