600958-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diverse Nahrungsmittel – Acord cadru alimente 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru alimente 2
Beschreibung: Acord cadru acord cadru alimente 2 valoare minima acord cadru 767.250,00 lei fara TVA – valoare maxima acord cadru 6.613.200,00 lei fara TVA Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4541165 2025PAAPD1565717
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OREZ
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 24000 12000 3000 1000 9 216000 27000 108000 9000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03211300 Reis
Los: LOT-0002
Titel: TACÂM DE PUI CU ARIPI CONGELAT
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 21600 10800 2700 900 8 172800 21600 86400 7200
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: FULGI DE CARTOFI
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 24000 12000 3000 1000 18 432000 54000 216000 18000
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15312100 Instant-Kartoffelbrei/Instant-Erdäpfelbrei
Los: LOT-0004
Titel: PATE DE FICAT
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 8400 4200 1050 350 15 126000 15750 63000 5250
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0005
Titel: FICAT DE PUI CONGELAT
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 8400 4200 1050 350 12 100800 12600 50400 4200
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112300 Geflügelleber
Los: LOT-0006
Titel: MERE
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 12000 6000 1500 500 4 48000 6000 24000 2000
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222321 Äpfel
Los: LOT-0007
Titel: ŞUNCĂ DE PUI
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 14400 7200 1800 600 25 360000 45000 180000 15000
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: MARGARINA
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 28800 14400 3600 1200 8 230400 28800 115200 9600
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15431100 Margarine
Los: LOT-0009
Titel: LAPTE UHT
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 24000 12000 3000 1000 8 192000 24000 96000 8000
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511210 UHT-Milch
Los: LOT-0010
Titel: PULPĂ DE VITA
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 12000 6000 1500 500 39 468000 58500 234000 19500
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
Los: LOT-0011
Titel: CONSERVA CIUPERCI TAIATE
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 6000 3000 750 250 17 102000 12750 51000 4250
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
Los: LOT-0012
Titel: ZARZAVAT CONGELAT
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 24000 12000 3000 1000 12 288000 36000 144000 12000
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0013
Titel: FASOLE PASTAI CONGELATE
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 272000 36000 9000 3000 11 792000 99000 396000 33000
Interne Kennung: 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331130 Bohnen, Erbsen, Paprika, Tomaten/Paradeiser und anderes Gemüse
Los: LOT-0014
Titel: PASTA DE TOMATE
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 36000 18000 4500 1500 10 360000 45000 180000 15000
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: SALAM DE PORC
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 13200 6600 1650 550 18 237600 29700 118800 9900
Interne Kennung: 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131230 Salami
Los: LOT-0016
Titel: CRENVURSTI DE PORC
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 20400 10200 2550 850 17 346800 43350 173400 14450
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: CÂRNATI SEMIAFUMAŢI DE PORC
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 14400 7200 1800 600 18 259200 32400 129600 10800
Interne Kennung: 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0018
Titel: TELEMEA DE VACI
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 19200 9600 2400 800 25 480000 60000 240000 20000
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0019
Titel: BRÂNZĂ DE VACI
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 19200 9600 2400 800 20 384000 48000 192000 16000
Interne Kennung: 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15542000 Frischkäse
Los: LOT-0020
Titel: MAZĂRE CONGELATA
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 48000 24000 6000 2000 11 528000 66000 264000 22000
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: FIDEA CU OU
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 9600 4800 1200 400 7 67200 8400 33600 2800
Interne Kennung: 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0022
Titel: GRIS
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 3600 1800 450 150 5 18000 2250 9000 750
Interne Kennung: 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15625000 Grieß
Los: LOT-0023
Titel: BRÂNZA TOPITA
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 13200 6600 1650 550 15 198000 24750 99000 8250
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: BAZĂ DE MÂNCARE CU GUST DE GĂINĂ 400G
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 4800 2400 600 200 13 62400 7800 31200 2600
Interne Kennung: 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0025
Titel: ZAHĂR
Beschreibung: cantit max ac CANT MAX CS cantit.min ac cantit. Min cs PRET VALOARE MAX. VALOARE MIN VALOARE MAX VALOARE MIN. 24 LUNI 12 LUNI 3 LUNI 1 LUNA AC 24 LUNI AC 3 LUNI CS 12 LUNI CS 1 LUNA 24000 12000 3000 1000 6 144000 18000 72000 6000
Interne Kennung: 25